Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan, hogy azt érezted,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy azt érezted, hogy egy férfi csak akkor ír, ha unatkozik vagy a hormonjai dolgoznak? Mit tettél? Miért nem érdekli, mit mondok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi. Párszor szóltam már, hogy nagyon így érzem és ez nekem így nem jó. Persze tagadja, hogy emiatt közeledne. Viszont én azt látom, hogy egyáltalán nem keres gyakran. Ha igen, akkor meg nagyon a másik kettőt érzem rajta. Mivel párszor már jeleztem, hogy ez nem jó nekem, egy megalazó, kettő bántó,most akkor ennyire nem érdekli mit mondok neki vagy egy önző fsz vagy szimplán fogyatékos?

2021. márc. 25. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Attol függ

Ha vki ugy ir mert unatkozik hogy azt várja hogy en majd szórakoztatom meg feldobom meg stb es valojában energiavámpir, akkor általában én is annyit adok bele mint ő és véletlenul sem megyek át "ingyenkonzum"-ba.


Viszont van aki meg nagy hatással van rám mint férfi, szexuálisan is, az ő esetében viszont ez abszolut nem is zavar, ha néha joformán csak melegentartás megy köztünk, azaz tartalmatlanak néha az uzenetek, vagy néha "mocskosakat"ir csak, ez utobbi inkább szexuálisan izgat is TŐLE. Azaz attol még mástol ugyanez egyáltalán nem biztos.


Szoval en maxon csak annak függvényében akadok fel ilyesmiken, hogy KITŐL kapom ezeket. Az a nagyon nem mindegy csak.

2021. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a betegség pont jókor jött és volt időm gondolkodni. Pont ilyen helyzetben vagyok és nagyon úgy érzem, hogy én szeretném lezárni a dolgot vele.

Nem egyszerű közel 4,5 évet eldobni, de amiben benne vagyok az sem okoz örömet már.

2021. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Minden férfi csak ezek miatt ír.
2021. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De te minek foglalkozol egyáltalán vele ha ennyire lealacsonyitonak erzed a helyzetet?
2021. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, tiltsd le mindenhonnan és kész. Engedd el.
2021. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem így indult a kapcsolatunk. Az utóbbi időben érzem ezt nagyon.
2021. márc. 25. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiú ismerősöm, aki élőben egész normális, nem merne olyan dolgokat mondani, viszont mikor irogatunk.. Folyton CSAK akkor ír, amikor épp matyizik, és olyanokat kérdez, hogy csak nézek. Számtalanaszor szóltam már neki hogy hagyja abba, mert még akkor is irogatott amikor csaja volt, ami nem is lenne baj, csak ne ilyeneket.

Próbálom elkerülni, ha ír, csak 20 perccel később írok vissza, amikor már várhatóan végzett. Így sikerül is általában kibújnom a beszélgetés alól.

2021. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted, a férfinak egy szexkapcsolatot jelentesz, nem akar már többet. Lehet, hogy ígéretesen indult a dolog, és emiatt nehéz lesz lezárni, de valószínűleg nincs más választásod.
2021. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak megismert valakit élőben és gondolom azért halt el a kapcsolatunk. Mert ezt úgyse fogja megmondani. Amúgy köztünk soha nem volt semmi. Mégcsak nem is találkoztunk.
2021. márc. 25. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez kispadoztatás. Keress egy rendes pasit.
2021. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!