Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják a nők a szexet csalinak?

Figyelt kérdés

Csomó nő kamuzza hogy csak kötetlen szex kapcsolatot akar, aztán az első után hirtelen “szerelmes” lesz és jönnek az újabb randik és a több érzelem ...

Miért nem lehet azt csinálni amit megbeszélünk?



2021. márc. 27. 10:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#7 azzal semmi baj nincs, sőt jó dolog. A gond ott van hogy ezzel a férfit hozzátok kellemetlen helyzetbe feltéve ugye hogy van benne némi emberség , mert egy szexkapcsolathoz ( egy jó dugáshoz ) testi vágy kell, de ha belekeveredik az érzelem az egyik fél részéről úgy hogy a másikban semmi ilyen nincs akkor abból csak nagyon kellemetlen dolog lesz , “ szakítás “.

Ami után a nő megint azt mondja magába “ na ez is csak meg dugott és itthagyott “. Holott úgy indult a dolog hogy csak szex...

Szerintem ez nagyon ártalmas a nőknek ...

2021. márc. 27. 11:25
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Mert ez tuti csali a gazdag nagyhalaknak is
2021. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal így jöttem össze. (Nő vagyok.)

Kötetlennek indult, és a nők (szerintem) érzelmesebbek, így kialakul bennük egy erős vonzalom, egyfajta kötődés. Ez nem feltétlen szerelem, hiszen ehhez az érzelemhez több idő kell és nem csak a szex.

Nálam is ez történt, pár alkalom után, rájöttem, hogy többet szeretnék, nem csak testi kapcsolatot.

2021. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Na, pont így jártam... Elkezdtünk beszélgetni Messengeren, és a csaj, burkoltan tudtomra adva, hogy magányos, és jó lenne, ha rögtön ki tudnék menni hozzá. Ott és akkor sajna nem tudtam megoldani.

Aztán később kiderült, h durván szeretethiányos és igazából komoly kapcsolatot akar, persze ahhoz túl gyáva és saját bevallása szerint sérült volt, h közel is engedjen magához bárkit is. Viszont kiderült az is, h ordas nagy r.banc, mert mellettem másoknak is írogatott, szexre invitálva.

Szóval bebuktam, mert se szex, se komolyabb nem alakult köztünk. Egyáltalán nem bánom.

2021. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 Ez a legolcsóbb kifogás, a r.ibanckodást szeretethiányra fogni. Ha komoly kapcsolatot akar, akkor nem tart a tűzben több vasat. Ez tipikus "nincs ló, jó a szamár is" eset.

Találsz helyette normálisabbat. :)

2021. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös: egyetértek, ott és akkor megfeleltem volna. De köszönhetően ennék és az azóta kapott tapasztalatoknak, óvatosabban mérem fel a lehetőségeket.

Mondjuk nálam alap, h előtte letisztázom, hogy ott és akkor mit akarunk egymástól és ahhoz tartjuk is magunkat.

Köszönöm, azóta voltak (és lesznek még) normálisabbak is. :)

2021. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Sajnos sosem lehet, elég óvatos ez ember. Mindig lesz normálisabb, viszont az igények változhatnak menet közben. Én is égettem már meg magam, mert letisztáztuk, aztán mégsem úgy történt miközben én a megbeszéltek szerint álltam a dolgokhoz. Komoly kapcsolatot szeretnék, nem pedig pár hetes/hónapos futó kalandot. És ezzel az a baj, hogy mire megtalálod a tökéletest ez a sok kis csalódás sérülést okoz. Csak óvatosan! :)
2021. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!