Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják a nők a szexet csalinak?

Figyelt kérdés

Csomó nő kamuzza hogy csak kötetlen szex kapcsolatot akar, aztán az első után hirtelen “szerelmes” lesz és jönnek az újabb randik és a több érzelem ...

Miért nem lehet azt csinálni amit megbeszélünk?



2021. márc. 27. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy részük csak pont ennyit tud nyújtani és azt várják, hogy csak ettől majd elájul egy férfi.

Én is jártam már így. Nem is értettem a másik feleket. Letisztáztuk, hogy csak szex, aztán utána beközölték, hogy szerelmesek. Alig ismertek, előadták előtte, hogy ők biztos nem lesznek belém szerelmesek, aztán mégis. Nem tudtam őket sajnálni, ha ennyire játszmázni akartak.

2021. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem tudják kezelni az érzéseiket vagy azt remélik, hogy ettől majd hasra esik a másik. Ennyi.
2021. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Nők a gyk-n: Ha szexelni akarok, akkor elítél a társadalom, brühühü.

Ugyanezen nők a gyk-n, ha egy férfi lemeri írni, hogy szexel: Megnyomom a piros kezet. Hogy mer már szexelni?


*facepalm*

2021. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert tudják, hogy kategóriájukon felüli férfia az aki alá feküdhetnek és ez a kicsinyes féltékenység kamu érzelmeket ébreszt bennük, tudják más is megkaphatja azt a férfit és foggal körömmel ragaszkodnak a saját játékszerűkhöz amiben igazából ők a játékok.
2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert ennyire jó vagy!
2021. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Na azért a szerelem nem parancsra jön. Egy érzésnek nem lehet megmondani, hogy legyen vagy ne legyen. A gond viszont akkor van, ha ezt nem tudja kezelni.
2021. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert mi nem vagyunk érzéketlen disznók mint ti
2021. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
6. Ha már szerelmes leszel azt nem is lehet, és általában ha valakivel le fekszik egy nő abban lát valamit , míg a férfinak nem kell semmit sem látnia ösztönből is megteszi a legocsmányabbal is ha úgy hozza .
2021. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#5 😂😂😂😂 kösz, rendes vagy, csak az a baj hogy én egy ritka szxr pasi vagyok minden téren
2021. márc. 27. 11:20
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

es teged valaki kenyszerit, hogy miutan a no szerelmet vall, tovabb szexelj vele, vagy mi? miert faj ez neked? inkabb a nonek lehet kellemetlen az egesz szituacio, mert kepzeld, sok no tenyleg ugy indul, hogy csak szexet akar, aztan kesobb megjelennek nala az erzelmek. ez nekik sokkal szarabb, mint neked, akinek itt annyit kell sak tennie, hogy megmondod neki, reszedrol nincsen tobb, es lezarod a dolgot. nem te fogsz utana szenvedni.


de megforditom a kerdest: sok pasi miert hasznalja az erzelmeket csalinak, mikor csak dugni akarnak? miert hazudjak azt, hogy szeretik a not, egyutt akarnak vele lenni stb., mikozben csak szexet akarnak?

most el lehet gondolkozni rajta, melyik a korrektebb.

2021. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!