Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a fenèben van ez,h 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenèben van ez,h 25 alatti lanyok legtobbje 8-10 millios autokbol szall ki a baratnojevel? Mindenki carja a penzt es 20 evesen alap a draga auto?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 11:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
sosem tudod mi van mögötte.
2021. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, én sosem látok ilyen lányokat, a metróról száll le az általam látott huszonéves lányok legtöbbje.
2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Gazdad szulok vagy prostik.
2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%
Hogy a fenébe van az, hogy 500 forintért lehet kapni billentyűzetet, meg az SMS 30 éve kiment a divatból, és mégis vannak emberek, akik ennyire igénytelen, olvashatatlan módon írnak? Ennél a C betű a putriban szebben kommunikál...
2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Lehet h metrorol is, de pl mikor elmesz egy bevasarlokozpontba, akkor nagyon sok fiatal 20 eves lanyt latok egyedul vagy baratnojevel kiszallni draga uj autokbol.
2021. márc. 27. 11:41
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

erdekes, szerintem a 25 ev alatti lanyok tobbsege a bkv-rol szall le.


nyilvan ha 1000-bol latsz egy ilyet, az marad meg, arra fogsz emlekezni, nem a maradek 999-re, aki metrozik. egyebkent vannak gazdag emberek magyarorszagon is, na bumm.

2021. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Én vidéki nagyvárosi egyetemen azt látom, hogy a legtöbb 20-25 éves lány szaktársam, iskolatársam szegényebb, vagy simán "nemgazdag" családból való. Sokan dolgoznak suli mellett, vagy látszik hogy a szüleik erejükön felül járatják őt egyetemre (persze ez nem egy rossz dolog, ha valaki tényleg csinálja).


Te a legmenőbb belvárosi clubok előtt lévő lányokat szoktad nézni?

2021. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Hogy a francban van, hogy a világ tele van disznókkal?


Jah, hogy a disznóólban vagyok, és csak azért látok disznókat?


Legyen már egy kicsit nagyobb a perspektivád, és ne csak csőlátással nézz körbe.

2021. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Persze, látsz 10 -20 ilyen insta celeb, vagy vállalkozó csajt és azt mondod, milyen gyakori. Nyilván a suzukiból farmernadrágban, kócosan kiszálló huszonéves nő, vagy a bkv-zó nők ezrei nem számítanak. Hiszen te most itt arról akarsz panaszkodni, hogy miden nő ribi, igaz?
2021. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is érdemes lenne kilépnie a kérdezőnek a szülőfalujából és/vagy olvasni.
2021. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!