Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne fogjam fel munkaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne fogjam fel munkaként a nőkkel való ismerkedést és ne célként a szexet?

Figyelt kérdés

RedPillből kiműveltem magam, a közhelyek már nem segítenek, mint "érezd jól magad a nővel, add önmagad és akkor megtalálod az igazit", akár életem végéig is kereshetném. Önmagam adása olyan, mintha a harcikutyát akarnám babusgatni. Olyan személyiségprofilt kell alkotnom, amivel még éppen ki tudok békülni, hogy tudjam életem végéig játszani, később azonosulni vele, viszont a nők számára is vonzó.


Azért a munkához hasonlítom, mert jobban megértitek mire gondolok. Van az az embertípus, aki szerint a munkának van becsülete, jóleső fáradság meg ilyenek. Én sosem voltam ilyen, mindig a hatékonyság volt a szemem előtt mindenek felett, haszonelvű voltam és machiavelliánus. Ha véletlenül belecsúsztam vagy belementem kényszerből rosszul fizetett munkába, nem az volt bennem, hogy megdolgoztam a pénzemért és jólesik, hanem "még szép, hogy megkapom, csak addig bírjam ki és kereket oldok amilyen gyorsan csak lehet".


Ha jól fizettek, akkor nem zavart semmi, szemet hunytam minden felett. Minél kevesebb munkáért kaptam minél több pénzt, annál jobb volt.


Nem csak a randik, de számomra már az ismerkedés is megterhelő. A legjobb, ha egyből kapható a csaj és nincs nagy igénye. Prostituáltakat ne ajánlgassatok, mert fizetni nem fogok a szexért, az ügyfél számomra egyenlő a balekkal, a saját ügyfeleimben is azt nézem, hogyan tudnék minél többet kihúzni belőlük minél kevesebbért.


Prosti csak úgy érdekelne, ha én vagyok a fölérendelt. Én biztosítom neki a lakhatást vagy webcam operátor vagyok.


De igazából a lelkem mélyén normális barátnőre vágynék, csak nem tudok bízni a nőkben. A legjobb az, amikor egyből tudok szexelni velük, olyankor szívesen ismételgetném a végtelenségig, hiszen a szex a legtöbb, amit egy nő adhat egy férfinek. Ha azt megkapom tőle, akkor ő nyit felém először és ilyenkor úgy érzem, lenne értelme a kapcsolatnak is.


Van valaki hasonló cipőben?



2021. márc. 28. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Neked súlyos bajok vannak a személyiségeddel. Egomán vagy, csak kihasználni tudnád a nőket, verbálisan/fizikailag is megalázni, ahogy az ügyfeleidet is. "Hiszen a szex a legtöbb, amit egy nő adhat egy férfinek". Véletlenül sem a törődés, a társ a bajban, a szeretet... Férfiként kívánom, hogy ha tényleg ez nem kamu és komolyan gondolod, akkor sose legyen nőd.
2021. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy érett egy kapcsolatra. Nincs ezzel baj csak ne erőltesd. Az érzelmi intelligencia nem fejleszthető. Ha ért valami trauma gyerekkorodban, pl egy szar anya, az viszont feltárható és kezelhető.
2021. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked határozottan nem való egy kapcsolat és hiába írod, hogy lelked mélyén normális barátnőre vágynál, a leírásod többi része miatt ezt nem hiszem el. Te inkább azért akarsz barátnőt, hogy a legkisebb idő és energiabefektetéssel juthass szexhez annyiszor, amennyiszer szeretnél. Amíg úgy gondolod, hogy a legtöbb, amit egy nő adhat, az a szex, addig inkább hanyagold a párkapcsolatokat. Talán a szex kapcsolat jobb lenne neked.
2021. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak a randik, de számomra már az ismerkedés is megterhelő. "

Szépen kérlek, ne ismerkedj.

2021. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
hány éves vagy?
2021. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ismerkedj pasikksl.
2021. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Továbbra is a munkához hasonlítva: ez olyan, mint amikor nyolc általános is úgy van meg, hogy ötször az első, háromszor a második, de te vezérigazgató akarsz lenni az OTP-ben. Sok sikert!
2021. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

"De igazából a lelkem mélyén normális barátnőre vágynék"


Akkor muvelodjel meg egy kicsit RedPill ugyben :)



36F incel

2021. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom az volt, hogy úgy vágnálak pofán, hogy mindentől elmenne a kedved, aztán a második az, hogy egy senkiházi vagy feszültségoldó fantáziálásokkal.

Szerintem frusztrált vagy a szarul fizetô munkád miatt is, és a csajozási kudarcokért is.

Le merem fogadni, hogy végső soron már prostihoz is mennél, csak arra sincs pénzed.

2021. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sürgősen kérj segítséget pszichológustól, a párkapcsolat igazi lényegét nem látod.

Az érzelmi intelligencia fejleszthető.

2021. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!