Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy már feladta a csajozást? És simán mackónadrágban jár, mert neki úgy kényelmes? Meg sportcipő, póló?

Figyelt kérdés
Tehát nem vagyok igénytelen, hanem szimplán nekem kényelmes cuccokban járok.
2021. márc. 29. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
miert, te csak a csajozas miatt oltoztel fel rendesen?
2021. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a sportosan öltözködő pasikat.
2021. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejon a kényelmes stilus ha mellette igényes és rendezett tiszta.
2021. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A párkeresés és az öltözködési stílus annyiban függ össze, hogy mindenki a sajátjához hasonló stílusú embert keres. Ha te innentől mackóban jársz, akkor innentől a mackónadrágos nőkket fogod vonzani. Ha nem akarsz ismerkedni, ahhoz nem kell stílust váltani. Viszont ha akarsz, akkor tudd, hogy innentől ebből a kategóriából ismerkedsz majd. Nincs ezzel semmi gond.
2021. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nőket*
2021. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
1-es, értsd mindig elkészültem, akár boltba is. Mert elvileg bárhol lehet csajozni. Igen, miattuk. Azóta egy csomó időt megspórolok. 2es na jah, majd tetszik neked egy mackónadrágos pasi? Érdekes.
2021. márc. 29. 10:53
 7/29 A kérdező kommentje:
Természetesen tiszta vagyok meg csajozni is fogok. De extra időt nem töltök "szépítkezéssel"
2021. márc. 29. 10:54
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

2-es vagyok

Igen, tetszik a mackónadrágos pasi. Az exem is gyűlölte a farmert, melegítőben volt, amikor csak tehette. Sokkal jobban tetszett, mint ha feszülős gatyás páva gyerek lenne.

2021. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Sok nőnek bejön a sportosabb öltözködés. Egy igényes melegítőnadrággal semmi probléma nincs. Operába ne abba menj, de utcára, boltba tökéletes.
2021. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na köszi. Mindig tanul vmi újat az ember :) Csak eddig mindenki írta, hogy odavannak az inges pasikért.
2021. márc. 29. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!