Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az ismerkedés? Vagy miért olyan nehéz nekem?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem, hogy nem vagyok elég jó és nem akarnak eléggé megismerni. Valami hiányzik belőlem, ami meg van a többi emberben, de nem jövök rá, hogy mi lehet az. Mindig én teszek többet, én hozom a nagyobb áldozatokat az ismerkedés folyamán, próbálok mindent jól alakítani, a végén pedig nem lesz belőle semmi. Próbálok figyelmes lenni, megértő, érdeklődő, de hiába vagyok az, egyáltalán nem kapom vissza abban a mértékben, ami én adok. Hiába tudom elképzelni valakivel, csak egy ideig van érdeklődés és utána megy lefele a lejtőn az egész. Azt látom, hogy bizonyos ideig jól érzik magukat velem, de nem fogtam meg őket és én magam sem látom a jövőmben őket. Mi lehet a baj? Nem hiszem, hogy ennyire balszerencsés lennék, hanem valami gond van velem. Valaki aki hozzám hasonló gondokkal küzd lenne kedve beszélgetni erről?
2021. márc. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Elég fontos szempont lenne, hogy férfi vagy nő vagy...

Ha nő vagy, akkor simán magad fölé választasz. Ha férfi, akkor meg rosszul nézel ki és/vagy rossz a módszered.

2021. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Se kor se nem

Hát igy légből szimplan nem lehetsz egy reklámarc(egyéniség vagy értékközvetitő)ami megfogja az embereket

2021. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de nem választok magam fölé, nem érzem komfortosnak olyannal ismerkedni, akivel nagy szakadékok vannak közöttünk.
2021. márc. 29. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3: Persze, hogy nem választasz magad fölé. Olyat senki sem tesz! Biztos, csak a balszerencse az egész oka.


Komolyan nem értem, hogy akiket nem is érdekelnek a válaszok, azok minek tesznek fel kérdéseket?

2021. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig én teszek többet, én hozom a nagyobb áldozatokat az ismerkedés folyamán"


Nekem ebből az érződik, hogy a másik kiszolgálásával próbálsz közelebb kerülni hozzájuk. Nem kötelez senki hogy hatalmas áldozatokat hozz, mégis állandóan megteszed és már a legelején felborítod az egyensúlyt, egyben lebetonozod a szereped, hogy te fogsz kapálózni.


Mi miatt nem vagy türelmesebb? Mi van ha visszább kéne venni és akkor a másik is keresne, tenne gesztusokat, amire te reagálhatnál finoman és folytatódna az oda-vissza? Mi van, ha visszább veszel és nem keres, miért érdekes? Hisz akkor nem voltál neki szimpatikus, úgyse jöttetek volna össze.


Egy dolog beáldozni magad a semmiért, de aztán még meg is vagy sértődve, hogy ezt nem értékelik. Miért kéne értékelniük, ki vagy nekik hogy ez számítson? Ismerkedtek, nem 20 év házasságban vagytok. Amit te elvársz mástól hogy megtegye, nem lehet hogy abszolút nem reális? Attól függetlenül hogy te megtennéd, nem lehet hogy pont az a sok és túlzó?

2021. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy nyitott, pozitív személyiség, aki nem görcsöl dolgokon? Ez is sokat dob a dolgon. A másik, hogy az se jó, ha egyből megteszel a másikért mindent, tudod, a vadászösztön. És bizony, azért ehhez jön még a külső is.
2021. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mind marhasàg .

Vannak olyan férfiak akik ölnének is egy olyan lànyért mint te .

Semmit ne vàltozz ,maradj csak olyan mint most .

Hidd el lesz egy majd egy férfi aki nagyon fogja értékelni hogy ilyen làny vagy,és soha nem akar majd elengedni :)

2021. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy esztétikus
2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!