Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja ilyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja ilyen ember mint Kiki hogy nem lesz barátnője, külseje vagy a belseje miatt? Egy ilyen férfinek valóban nem lehet átlagos barátnője pénz nélkül?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 31. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is tudnának egymással beszélgetni. Ismertem egy hasonló fiút, lett egy szintén ilyen mentális képességekkel rendelkező barátnője. És szerintem jól is van így. Nagyon boldogok voltak együtt.
2021. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Azért annyira nem szar neki: [link]


Több élete van, mint a legtöbb (nála sokkal jobb külső adottságokkal és mentális képességekkel rendelkező) incelnek.

2021. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy kérdező férfi vagy-e vagy nő, de te az ellenkező nemből összejönnél egy Kiki kaliberű emberrel? Na ugye, hogy nem. Egy kapcsolat nem arról kell szóljon, hogy az egyiknek mindig felügyelnie kell a másikat, gondoskodni róla, stb.. mert az nem párkapcsolat, hanem gyerek-szülő viszony és erre szerintem hosszú távon senkinek nem lenne kapacitása.
2021. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne átlagos barátnője?

Külsőleg sem vonzó, hanem taszító,buta is.. Nem fognak utána kapkodni az átlagos nők.

Hasonló külsővel rendelkező és mentális képességgel rendelkezőnél van esetleg esélye

2021. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus isten, mi ez a förmedvény? Azt hittem, Első Emeletes Kiki, anyámnak voltak olyan kazijai.


Kiadhatná albérletbe a tokái alatti helyeket.

2021. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen férfinek valóban nem lehet átlagos barátnője pénz nélkül?"


Nem sok az esély rá. A pasi sem éri el az átlagot semmilyen szinten. Miért akarnak a pasik mindig sokkal jobb nőt maguknál?

2021. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szellemi fogyatékos gyereket reklámózól aki még torz és dagadt is, nem szégyenled magadat ?
2021. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt hittem, Első Emeletes Kiki"



Nem, ez az alagsori Kiki. Amit mar elert, eron feluli, ilyen veleszuletett adottsagokkal.



36F incel

2021. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!