Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik azok az állítólagos, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok az állítólagos, nők szerint átlagos férfiak, akiknek van barátnője?

Figyelt kérdés
Mi persze, én és a magányos férfi sorstársaim sosem találkozunk ezekkel az "átlagos" férfiakkal, mindig csak itt a gyk-n hajtogatják a nők, hogy az átlagos férfiaknak is simán van kapcsolatuk. A valóságban azt látni, hogy egytől egyig a jóképű férfiak vannak csak kapcsolatban, rendszerint ezek a férfiak anyagilag sem állnak rosszul.Kik ezek a férfiak, akikkel az itteni válaszoló nők ámítják a gyk népét, hogy átlag létükre nekik is van barátnőjük/feleségük?

2020. ápr. 18. 14:27
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy azért tagadják a nők a magányos férfiak létezését, mert pl munkahelyen sok férfi be se vallja, hogy magányos és nincs senkije? Én se szoktam melóhelyen beszélni erről.
2020. ápr. 18. 14:32
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Ma van a hülyék kérdéseinek világnapja? Nézzél már szét egy munkahelyen, gyárban, irodában, szinte mindenkinek van felesége, családja. Nézd meg az apukákat az ovik, iskolák előtt.
2020. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Most mit akarsz, kepeket, neveket? Nekem minden parom atlagos volt mind kulsore mind pénzügyileg. De ha ezt leírom itt senki nem hisz nekem
2020. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Én annyira nem értem ezeket a kérdéseket... Nyissál már meg egy KSH-t vagy valamit basszus és nézd már meg, hogy hányan élnek kapcsolatban, házasságban.

Általános iskolás matematika, hogy ha a társadalom nagy részének van kapcsolata akkor nyilván nem csak a legjóképűbb paliknak van barátnője.

De mondjuk ha a gyakori helyett kilépnél kicsit a való életbe, elmennél egy forgalmasabb helyre akkor elég lenne 10 percet nézelődni ahhoz, hogy lásd, rengeteg tök átlagos ember járkál kézen fogva és él boldog párkapcsolatban.

2020. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

Unokatesóim, volt évfolyamtársaim, haverok, soroljam?


"egytől egyig a jóképű férfiak vannak csak kapcsolatban,"


Nincs ennyi jóképű férfi :D

2020. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Átlagos pasi vagyok, átlagos alkat, kinézet, pénzügyi helyzet, kimondottan ismerkedni nem szeretek, és ugyan most nincs barátnőm, de volt már egy pár hosszú kapcsolatom huszas éveim közepére.

Úgyhogy már én is unom az ilyen jellegu hulye kérdéseket.

2020. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk egyszerűen csak megnyitom a fb-omat, végignézek az ismerőseimen, és számtalan alacsony/kövérkés/egyéb okból messze nem férfiideál ismerőseimnek van barátnője. Vagy megnézem a kolléganőimet, barátnőimet, és egyetlen egyről sem tudok, akinek tényleg olyan párja van, aki váó.


Van egy exem, aki még a legnagyobb jóindulattal is baromi ronda, mégis volt utánam 2 másik barátnője is (pedig azt hittem, soha többé nem lesz már neki utánam).


Az más kérdés, hogy én magam a leírtak egyikével sem kezdenék, viszont lehetséges, hogy azok a nők meg az én párommal nem kezdenének. Ez ilyen.

2020. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Már nagyon kéne az oldalra egy "incel" kategória....modik? 😉
2020. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem hidegfront van ma, vagy nem tudom 😂🤦🏼‍♀️


Na, akkor elmondom az exem milyen volt:

Szakmunkás végzettség = átlagos fizetés, mackós alkat, elég jól kopaszodott (pedig nem volt 40 + -os), a sok szabadban töltött munka miatt (értsd napsütés) ráncos volt az arca, átlagos magasság és több mint 10 évig voltunk együtt.


Ez elég átlagos neked?


És most sem vágyom többre, nekem nem kell páva pasi bömössel.

2020. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván mindenki azt lát amit akar.

Egy sokat csalódott férfi hamarabb észreveszi a menőcsávó mellett a nőt.

Egy átlagos életet élő lány hamarabb észreveszi az átlagos párokat.

Van mindkettőből, csak nézőpont kérdése, hogy szerinte mennyi. Egyszóval senkinek sincs igaza, de mégis mindenkinek igaza van egyszerre.

2020. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!