Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy kb sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy kb sehol sem lehet normálisan ismerkedni az emberekkel,sem itt gyk-n jó persze tudom hogy nem pont erre van ez az oldal kitalálva de sem pedig társkeresőn?

Figyelt kérdés
Kb az elmúlt 4-5 napban vagy 30 ember rám irt hogy szeretne ismerkedni,beszélgetni stb.Normálisan visszairtam,bemutatkoztunk meséltünk egymásról stb és egyszerüen pár üzenet váltás után mindenki eltünik,mert nem az van hogy csak egy két szavas válaszokat irok. A kb 30emberből jelenleg egy személyel beszélek,kérdés meddig mert csak tegnap este kezdtem vele beszélni.Ráadásul felnőtt férfiak,még ha csak tinik lennének akkor azt mondanám hogy meg értem,unalom üzés,hülyéskedés stb.De akkor ha nem akar tovább beszélgetni vagy márnem vagyok neki szimpatikus akkor mi a francért nem tudja meg irni felnőtt férfi ember létére? Volt másnak is hasonló tapasztalata társkeresőn? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen hogy még az emberek is nagy ivben elkerülnek társkeresőn?
2021. ápr. 2. 10:52
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
16%

Valószínűleg veled van a baj. Hetek, hónapok óta beszélgetek nekem szimpatikus viselkedésű nőkkel itt.


Màsfelől nem kell 30al beszélgetést kezdened 🤭

2021. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
par uzenetvaltas utan miert kotelessege barkinek is beszamolni arrol, hogy miert nem erdekled? egy idegenrol van szo, valtottatok 3 levelet, aztan elhalt a kommunikacio erdeklodes hianyaban, most erre mit irjon? valoszinu, o is 30 masikkal beszel es a tobbiek izgalmasabbak voltak, mint te. senkinek nem kotelessege elszamolni egy idegennel.
2021. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A társkeresőn nekem is rosszz tapasztalataim voltak. Én férfiként a másik oldalon állok. Természetesen senki sem írt rám, mindig nekem kellett kezdeményezni. Ezzel még nem is lett volna baj, de sokszor a megkeresésre egyáltalán nem érkezett válasz, ha mégis, akkor gyakran "bocs, de mást keresek". Fel is hagytam már rég a társkeresőkkel, sőt, igazából már magával a társkereséssel is.
2021. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És te válaszoltál mind a 30 embernek? A gyakori üzenetkezelése nem nagyon alkalmas arra, hogy ennyi emberrel levelezzen az ember 4-5 nap alatt...:S
2021. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es válaszoló,nem itt váltottam gyk-n 30 emberrel üzenetet hanem a társkeresőre értettem
2021. ápr. 2. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
A közeledben élő férfiakkal ismerkedsz? Én azt vettem észre, hogy ha valaki nem közel lakik hozzám, akkor egy idő után abbamarad a beszélgetés, én is van amikor ez után már nem is keresem a másikat =(
2021. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akar buszozgatni órákat egy nőért aki 1. lehet nem is teszik majd, 2 . lehet tetszik de nem éri meg egy beszélgetés.
2021. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg ugye kérdés, hogy te most barátokat keresel, vagy társat? Vagy alkalmi kapcsolatot?
2021. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert lexarják,hogy irtál.Pont igy jártam en is,csak fordított helyzetben.Egy szaktanács után .

Jöttek a levelek.Újabb és újabb kérdésekkel.Én hülye meg szorgalmasan körmöltem a válaszokat.Majd utána már masrol is beszélgettünk.Semmi nem történt minden jo volt és meg csak utalást se tettem hogy másként is ismerkednék.Az utolsó üzenetben kérdezte meg a koromat.Majd miután válaszoltam,többet nem írt,és nem is reagált az űzenetemre.

Nincsen semmiféle elvárás,de azért egy :Köszi a segítséget és a beszélgetest.Vagy valami elköszönest,vagy hasonlót azért feltételeztem.Persze hiába.

Sztem miután lecsekkolta a koromat,ugy döntött,hogy nem vagyok már érdekes,még annyira se,hogy dobjon egy páá-t

2021. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ha 30 emberről van szó, ott már nem csak velük van gond hanem veled is jócskán.
2021. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!