Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik (akár magyar, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik (akár magyar, akár külföldi) olyan társkereső oldal, ahol tényleg értelmes, intelligens emberekkel lehet ismerkedni? Valaki már talált ilyet?

Figyelt kérdés
Nő vagyok.

2015. okt. 25. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg intelligens emberek, vagyis akiknek minimum 120-as IQ-val rendelkeznek? Az országok tekintetében a magyar átlag 98-al rendelkezik, ha jól emlékszem. :-)))


Hát, sok sikert, te tudod mit? Próbálkozz a Mensa-nál. Ott 130 az alap intelligencia szint, ha jól tudom. Bár kétséges, hogy te bekerülsz-e oda. :D

2015. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs. Azért nincs, mert semmilyen felmérőt nem iratnak regisztrációkor. Akárki akárhová regisztrálhat, max. van egy-két fizetős oldal, ahová tényleg csak az megy, aki megengedheti magának, vagy aki végképp elkeseredett.

Én is megjártam a hadak útját társkeresőkön, de végül meg lett a társam :)

2015. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy társkereső semmi másra nem jó, csak a csajok egójának a növelésére. A reklámokkal elhitetik a sok birka pasival, hogy ott orgia van, és felregisztrál a sok üresfej, főleg ha ingyenes. Aztán ott van, hogy többször annyi a pasi mint a csaj, minden csaj kap naponta 100 levelet, mindenki azt írja, hogy ő egy hercegnő és jaj de megismerkednék veled, jaj de járnék veled stb. És ettől a nő tényleg kezdi elhinni magáról, hogy ő értékes és különleges, és ettől lesz tipikus beképzelt nőszemély.
2015. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Páratlan.hu-n viszonylag normális emberek vannak, és ott minden nap két embernek ingyen írhatsz.
2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Átlag IQ 80( 78-82).

Aki mást hisz, rosszul tudja.

Én is hasonló gondal vagyok, de nekem minimum 140 IQ-ju partner kell( igen minimum 1.75X átlag) valamire való kapcsolathoz egy nagyon nagyon magas szinten lévő személyiség mellett.

2015. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:21


A Mensa diagrammján 100 volt az átlag, amit legutóbb olvastam.


A magyar átlag azonban 98:


[link]


A 80-as IQ már-már butának számít.

2015. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj, jóemberek! Nem magas IQ-jú emberekkel akarok ismerkedni, hanem normális emberekkel, akikkel a beszélgetés nem áll meg egy-két mondat után.

nem gondoltam volna hogy ezt ennyire kell részletezni...

2015. okt. 25. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinten no es erdekelne engem is a valasz. Kerdezo ha tul sokat talalnal ilyen ferfibol kuldj at hozam egyet, koszi :D
2015. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az olyan embereknek nincs szüksègül társkeresőre, élőben ismerkednek.
2015. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ELIT-en találni ;) 22L tapasztalat...

azért vannak fent, mert nincs idejük máshol ismerkedni

2015. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!