Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy oldható ez fel, h félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldható ez fel, h félek elköteleződni valaki mellett, de közben meg feleslegesnek érzem magam társ nélkül?

Figyelt kérdés
20-as éveim végét taposó férfi vagyok, jó képességekkel,jól nézek ki,látszólag jól élek,de valójában baromi szarul vagyok. Tulajdonképpen azt érzem, hogy teljesen mindegy, mit csinálok, senkit nem érdekel. Gyerekkoromban a szüleim a teljesítményem alapján ítéltek meg,ezért nagyon teljesítménykényszeres lettem, elvégeztem több egyetemi szakot,majd Y generációsan munkahelyről munkahelyre járok,képzem magam,egész új területeken próbálom ki magam, sok sikert elérek, de ez az egész csak amolyan kompenzáció. A szüleimtől már rég elköltöztem, alig találkozom velük és már egyáltalán nem érdekli őket,h mit érek el vagy mit nem. Mindenki más esetében is az a helyzet, h vannak barátaim akikkel jól elvagyok néha,de a többség csak akkor keres ha valamit kérni akarnak. Most nagyjából egy hónap eltelt úgy,h az ég világon senki nem keresett, csak a melót csináltam,kajáltam,edzettem és néztem a sorozatokat, fel is szívódhattam volna, az se tűnt volna fel senkinek. Na most ha lenne egy társam,akkor nyilván nem érezném ezt a feleslegesség érzést,de ugyanakkor van egy visszatartó erő, h csak azért nem akarok belemenni egy kapcsolatba,h a bennem lévő ürességet kitöltse valami(vagy valaki), de persze lehet ,h csak szimplán félek az elköteleződéstől,mert a szüleimtől csak rossz mintát láttam ezzel kapcsolatban.
2021. ápr. 2. 12:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Te is szoktad keresni a barátaidat, családodat? Szoktál úgy őszintén érdeklődni afelől, hogy velük mi van?"


Egy jó darabig ezt csináltam, aztán belefáradtam, hogy csak én csinálom, ők meg le se szarnak.

2021. ápr. 2. 12:37
 12/12 anonim ***** válasza:

A bennünk lévő ürességet a kezünkben lévő összes eszközzel érdemes tömködni. Egy társ is jó. Talán ha szétmentek, utána nem esnél vissza ilyen 'mély're.

Amúgy meg menj terápiára. Biztks vagyok benne, hogy nagyon kevés alkalom szám kell hozzá, hogy feloldja ezt benned.

2021. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!