Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nőként élőben hogyan/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nőként élőben hogyan/hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Interneten esélytelen, mivel ott egy kép alapján dől el a "vonzalom", külső terén meg ugye pont nem vagyok valami erős (enyhén szólva).

Ha véget értek a korlátozások, lassan a húszas évei közepén járó, frissen diplomázott, csendes és visszafogott, de barátságos nőként hol ismerkedhetnék normális férfiakkal komoly kapcsolat céljából?


2021. ápr. 2. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem lehetsz csúnya, hogy a neten is esélytelen legyél.
2021. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Van valamilyen hobbid? Próbálj meg olyan társaságba vagy csoportba kerülni, ahol a hobbidat űzik és ott ismerkedni.Akkor ott már tuti lesz egy közös téma. Ha vége a járványnak, járj el szórakozni barátokkal, koncertekre akár. Ne görcsölj rá a dologra, mosolyogj sokat, légy közvetlen. Meg fogod találni a párodat biztosan. A magabiztosság, pozitivitás nagyon sokat számít, máshogy fognak rád nézni akkor a férfiak is ;) Sok sikert!
2021. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
"Interneten esélytelen,...", ha férfi vagy, mivel a nők valóban csak a nagyon jól kinéző férfiakkal állnak szóba. Ezzel szemben egyszerűen nem tudsz olyan ronda lenni, hogy ne jelentkezzenek százával nálad.
2021. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekelne miért nem nézel ki jól? Arcod? Vagy duci vagy? Vagy ellenkezőleg, túl sovány? Ritka a hajad? Nagy az orrod? Mégis miért tartod magad csúnyának?

Amúgy szerintem pont jó, ha előbb lát az ember egy képet. Mert ha a kép után akar találkozni, az fél siker. Ha pedig élőben lát meg valaki és valóban csúnyának talál az rosszabb.

2021. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel csak te gondolod önmagad nem szépnek.

Vannak férfiak, akik fotó helyett az adatlappal foglalkoznak.

2021. ápr. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a neten is lehet jól, sikeresen ismerkedni. Egy picit legyen több önbizalmad, picit talán változtass az öltözködési stílusodon, és okés lesz minden.
2021. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, a társadalmi narratíva, hogy csak várni kell türelemmel és találkozol majd azzal ak8t megérdemelsz. De ez fasság! Ez nincs így. Az élet igazságtalan, és nincs olyan hogy megérdemelsz egy embert magad mellé. Tettél talán érte valamit?


Mindenesetre a múltkor egy nőismerősömmel ezen a vitán arra jutottunk, hogy aki annyira ronda, az keressen egy vak társat. Ha van egy tulajdonságod ami nagyon nem kimagasló értékű (jelen esetben a kinézet), akkor olyan társat keress akinél ez biztosan nem szempont (ugye, vak társ)


Egyébként ezt pont ő, egy nő mondta, hogy a lány ha csunya, akkor is könnyebb neki párkapcsolatot kialakítania, hiszen egy-egy menetre hazaviszi valaki úgyis, aztan hátha abbol lesz valami.


Szóval fel a fejjel és tessék menni önkéntesnek a Vakok Intézetébe.

2021. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen rendszeresen látogattam társkeresőket és azt tapasztaltam, hogy az arányok: 2/3 férfi és 1/3 nő.

A nők panaszkodtak, hogy naponta százasával kapják a leveleket, ajánlatokat. Sajnos, a levelek elég jelentős része undorító, minősíthetetlen stílusú, de sok az ismerkedő férfi. Persze vannak sajnos olyanok is, akik házasok és e tényt letagadva emellett vannak fent. Esély viszont van.

Számos embert ismerek, akik társkeresőn találtak egymásra és boldogok.

2021. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vakként úgy gondolom, ha a nőt csak előnytelennek vélt külseje motiválná vak pár választására, akkkor egy idő után elégedetlenkedhet, mert kompromisszumnak élheti meg.
2021. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!