Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves nőként ilyen tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves nőként ilyen tulajdonságokkal érdemes egyáltalán ismerkednem?

Figyelt kérdés

Negatívumokat sorolnék fel,ami nekem nem az,de sokaknak az lehet,pozitív dolgokat most hagyjuk.


- rettentő módon utálok dolgozni,mindig is utáltam a munkát,nem értem azokat akik munkában lelik örömüket,persze kénytelen vagyok dolgozni a pénz miatt


- szeretek lustálkodni,szeretem a netes játékokat,főleg egybe vagyok belehabarodva,főleg azzal játszom


- szeretek iszogatni,főleg főzés közben,de munka után is jól esik meginni valamit (nem járok kocsmákba)


- nem akarok gyereket,nem is szeretem őket


- utálom már a magassarkú cipőket,fiatalabb koromban mindig magamra erőltettem,elegem lett belőle


- szeretek egyedül aludni,utálom ha valaki horkol mellettem


- nincs lakásom,nincs autóm,albérletben élek,régen meg volt a pénz ezekre,de inkább jól éreztem magam belőle,élményekre költöttem


- nem szeretem az embereket,nem szeretek barátkozni,nem szeretem más baráti társaságát,nem akarok beilleszkedni sehova,nekem elég az a pár ember akiket ismerek,és elfogadnak úgy ahogy vagyok


- utálom a strandot,meg a vízpartokat olyan szempontból,hogy nem szeretek mások előtt fürdőruhában feszíteni,meg aszalódni sok ember között,egyedül szeretek napozni


- magasságomhoz mérten kb.60 kilónak kellene lennem,70 kiló vagyok,nem szeretek sportolni,soha nem is érdekelt,akkor eszek amikor éhes vagyok,nem érdekelnek a szabályok ezzel kapcsolatban


- utálom a nagy tömegű rendezvényeket,nem érdekelnek a koncertek,utálom a tömegközlekedést,fóbiám van a vonattól meg a repülőtől


Most így ennyi jutott eszembe ami szerintem másnál gondot okozhat :)


2018. máj. 16. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Van probléma bőven. Azon nem gondolkodtál még, hogy először ezeken kellene javítani, mielőtt ismerkednél? :D Például keresni olyan munkát, ami boldoggá tesz?

Lehet így is párt keresni persze, de ha nulla az alkalmazkodási képességed, úgy elég nehéz lesz hosszútávon. A leírás alapján olyannak tűnsz, aki jól elvan a saját kis világába és eszébe sincs kilépni a komfortzónájából.

2018. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Jézus.

Azért ennyire negatív nem lehet valaki, nem elképzelhető, hogy rossz passzban vagy, akkor látod így a világot?

Valószínű, ha lenne melletted valaki, akiben megbízhatsz, egészen másként látnál dolgokat.

Párkeresésnél azért ne légy ennyire őszinte magadról. :)

2018. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem nagyon érdemes ismerkedned :D akinek még kivülről bejössz az el fog menekülni. De ahogy elnézemte el is vagy igy egyedül, mert ha nem lennél már változtál volna.
2018. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem a felsoroltakkal külön-külön van bajom, hanem azzal, hogy ez így együtt, főleg, ha "senki kedvéért nem változom meg, engem így kell elfogadni" hozzáállással párosul, akkor gyakorlatilag kizárja, hogy együtt tudj élni egy másik emberrel. Akinek nincsenek ilyen rigolyái, az nem fog megérteni, akinek vannak, azzal meg nem fognak összepasszolni a rigolyáitok. De ne legyen igazam, és legyen szerencséd! :D
2018. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

ugyan no vagyok, de pasikent menekulnek toled. lusta vagy, csoro es unalmas.


amugy minek akarsz tarsat, lathatoan jol elvagy egyedul?

2018. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Megpróbálhatod eladni magad a most annyira divatos "én így vagyok önmagam fogadjon el mindenki" szöveggel, de az igazság az, hogy a leírásod alapján 2 fűszálat nem vagy hajlandó magadért keresztbe tenni. Akkor mit várhatna tőled egy társ?


Ha így jól érzed magad akkor éld az életed ahogy akarod, csak ne csodálkozz rajta, hogy nem sokan akarnak veled ebben osztozni.

2018. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Én is hasonló vagyok, mondjuk, iszogatni igen ritkán, egyedül a kertben max egy cider.

Ettől még simán van szerető párom, aki pont az ellentétem:)

Élete a munka, tömeg, pörgés:)

2018. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Elég neked, ha kalandozol. Ahogy olvasom, neked nincs szükséged párkapcsolatra.
2018. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
96%

Meglepett mekkora az átfedés a "negatívumaink" között.


39 éves férfiként ilyen tulajdonságokkal érdemes egyáltalán ismerkednem?


- szeretek lustálkodni, netezni

- nem akarok gyereket, nem is szeretem őket

- szeretek egyedül aludni, utálnám ha valaki horkolna mellettem, de ilyen még nem volt

- panel lakásban lakom, jól érzem magam itt. Nincs autóm, mert nem kell

- nem szeretem az embereket, nem szeretek barátkozni, nem szeretem más baráti társaságát, nem akarok beilleszkedni sehova, igazából senkit nem ismerek és engem sem ismernek

- utálom a strandot, meg a vízpartokat olyan szempontból, hogy nem szeretek aszalódni sok ember között, egyedül szeretek napozni

- csak átlagos magasságomhoz mérten is vékony vagyok, nem vagyok izmos. kb.70 kilónak kellene lennem, 63 kiló vagyok. Nem szeretek sportolni, ennek ellenére néha ráveszem magam. Az egészséges táplálkozást talán túl szigorúan is tartom.

- utálom a nagy tömegű rendezvényeket, utálom a tömegközlekedést, fóbiám van a vonattól meg a repülőtől


Állítólag az ellentétek vonzzák egymást, de ez csak addig igaz, hogy a másik nemet keressük, egyébként szerintem a hasonló személyiségű társat preferáljuk. Más kérdés, hogy a hozzánk hasonló befelé forduló emberek akarnak e egyáltalán társat. A magam részéről nem szeretnék összeköltözni senkivel, maximum egy kellően tágas lakásban, ahol biztosítva van számomra a magány. Egy átlagos ember napi 24 órát igényelné a párja társaságát (oké picit túloztam), de nálunk ez inkább kéthavi 24 óra.


Tehát a válasz a kérdésedre: igen, de


-Nehéz megtalálni, az átlagember nehézségeihez mérten is. Mi nem igazán keresünk társat, nem vagyunk társkeresőkön, nem kezdeményezünk, nem járunk szórakozóhelyekre. Talán társkeresőn van a legtöbb esélyed.

-Nehéz megtartani. Jól elvagyunk magunkba, ezért ha egy kapcsolat nem adja meg a pluszt, akkor könnyen vége szakad.

-Kompromisszumot kéne kötni. Elfogadni egy nyitottabb embert és neki is el kellene fogadni téged.

2018. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Abszolút nem gondolom magam negatívnak,ez egy egyszerű önismereti leírás volt,pontosan kihegyezve azokra a dolgokra,ami másnak gond lehet.Direkt nem akartam pozitív dolgokat írni,mert akkor másképp lehetne értelmezni ezt az egészet.Úgy gondolom nem árt tisztában lennünk saját magunkkal,nem hazudok saját magamnak se,olyan vagyok amilyen.Tudok alkalmazkodni,ezzel nincs gond,de minek írtam volna bele,miközben a negatív dolgokra helyeztem a hangsúlyt.
2018. máj. 16. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!