Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet érvényesülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érvényesülni a zElső Találkozás c. oldalon férfikéént, hogy visszaírjanak, meglátásokat kérnék, hogy mi lehet a gond velem vagy mi miatt nem írnak vissza, ha már sok ideje sem sikerül (őszinte és ha lehet tapasztalt válaszokat várnék)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel manapság ebben a rohanó életben nem nagyon van ideje ismerkedni senkinek sem így interneten keresné az ember a lehetőséget.
2021. ápr. 4. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs recept. Én is fent voltam nőként az ősszel, és igyekeztem mindenkinek válaszolni, még ha az többnyire elutasítás volt is. Van olyan azonban, amire elutasítást is nehéz írni, például: "szia" Ha erre azt írom, hogy szia, akkor ugye abba a hitbe ringatom, hogy lehet valami, de már az adatlapjáról tudom hogy nem lesz. Az meg olyan béna, hogy szia - ne haragudj, de szerintem nem egymást keressük.

Na, ilyenkor jönnek a kioktatások, hogy csak ne mondjam meg neki, hogy ő kit keres, milyen felszínesek egy nők hogy egy fotó alapján stb.

Ha egy nő sok ilyet kap, szerintem elmegy a kedve az élettől is.

2021. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

1. legyél jóképű

2. tűnj úgy, mint aki jó pozícióban dolgozik és valószínűleg sokat keres.

3. legyen értelmes profilleírásod, helyesírási hibák nélkül

4. tűnj kb. tökéletesnek a nő szemében


Ha ezek megvannak, valószínűleg vissza fognak írni.

2021. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5. legyen sok pénzed

6. folytassam???

2021. ápr. 4. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ja, akkor értem a problémát. Neked sehogy.
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdezgess másoktól és megtudod, nem egyből téves következtetéseket vonj le, okoska.
2021. ápr. 4. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezt kapd ki!


42 éves vagyok, elvált. Diplomás, rendezett élettel, remek egzisztenciával. Nincs hitelem, van saját bp-i 78nm2-es lakóparki lakásom, autóm. 182/88 vagyok, káros szenvedélyektől mentes. Felelős beosztásban dolgozom, vezető beosztásban.


Első találkozásos tapasztalataim. Egyedi levél, kb. 20 mondat, nulla helyesírási hibával, tagoltan, a végén 1-2 kérdéssel, hogy legyen egy kis segítség a válaszlevélhez.


Kifejezetten a korosztályomból kerestem nőt, ha van gyereke az előny, sőt! Szóval ilyeneknek írtam, elküldtem vagy 30 levelet, de válaszra sem méltattak. Semmi gond, az életben pillanatok alatt megismertem a jelenlegi páromat. Biztos neten én voltam a buta, ronda, csúnya férfi! 😆 Esetleg ott kizárólag a világ elitje tobzódik. A fene tudja, de ez a netes dolog férfi oldalról kiszolgáltatott. Te írkálod a leveleket, majd a nők döntenek hogy mélzó vagy-e egy karakterre is.

2021. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!