Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyaként, hogy lehet boldogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyaként, hogy lehet boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Ha valaki szép/átlagos folyamatosan jönnek a lehetőségek, zajlik körülötte az élet, jól érzi magát mert kedvelik, igazából még ha valami probléma is van ott is rengetegen mellette vannak, párkeresésnél nincs gond, nem kell azon feszengenie, hogy elmenjen e a randira mert nem akar beégni, nem kell beérnie olyannal akihez nem vonzódik. Ellenben csúnyaként mindenki úgy áll hozzád, hogy jobbik esetben levegőnek néznek, belédkötnek még idegenek is, egyszerűen látod, hogy nem szivesen beszélnek veled, ebben az esetben a párkeresés is egy nagy kihívás, hiszen tudod, hogy max beérik veled, te viszont ettől még vágysz valakire. Ugyhogy egyre jobban az van bennem, hogy előnytelen külsővel igazából semmi értelme az egésznek.. Akik hasonló helyzetben vannak ti hogy kezelitek ezt?

2021. ápr. 4. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Én csúnya és duci is vagyok, mégis egész jól megvagyok:)

A mentalitás, a hozzáállás sokat számít:)

2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hmm.. nincs tükröm csak a fürdőben, így csak fogmosásnál látom magam, aztmeg kibírom :D Amúgy kevésbé vonzó embert is sokan kedvelhetnek. Engem tökre nem érdekelnek a külsőségek. Ezért közvetlen és laza vagyok általában. Például munkahelyen is népszerű vagyok, bírnaka humorom és a segítőkészségem miatt, sőt még azt is képzelik h csajozós vagyok :D Párkereséssel meg nem kell foglalkozni, ez egy kreált probléma. Nem szabad megalkudni és vagy lesz valaki vagy nem..

32/f

2021. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
ez hulyeseg. en atlagos-szep vagyok, megsem abban a rozsaszin lufiban zajlik az eletem, amit korulirtal. magatol nem jon semmilyen lehetoseg, kedvelni sem fog senki pusztan azert, mert jol nezek ki, a randizas es parkereses meg ugyanugy tud szenvedes lenni, mint barki masnak. a kulso csak egy faktor, nem garantal semmit. nem vagyok boldog. rengeteg nalam csunyabb embert ismerek, aki sokkal boldogabb, mint en. nyilvan ha a nap 24 orajaban a rondasagodon gorcsolsz, ez nem fog menni, de ha tullepsz rajta es belatod, hogy ez csak egy a sok komponensbol, van esely.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én jól nézek ki, albérletbe lakok amit magamnak fizetek és dolgozni járok. Mégsincs barátnőm és a beszélgetis nehezen megy velük mert egy csep erőfeszitést nem tesznek az ismerkedés érdekében. Ha csúnya vagy ha nem lényegtelen. Ugyis lesz olyan lány akinek te fogsz tetszeni. Énis elvagyok és a saját dolgaimmal foglalkozom. Van egy álmom amit elakarok érni és ehez amúgy jobb is ha nincs komoly kapcsolatom. Rengeteg dolog van a lányokon kivűl ami boldoggá tehet, és ezeknél tök mindegy hogy nézzel ki.
2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Boldogság: adni. Öröm: kapni.
2021. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy. Csak ha nő vagy mert akkor mindig lesz partnered, és azt csinálhatsz amit akarsz . Csúnya férfiként se szex se kapcsolat max nagyon csúnya öreg dagadt nőkkel amitől sose leszel boldog.

Csinálhatsz te is sok minden mást az életben de boldog kapcsolatod sose lesz. Max ha ezerrel tolod az önámitást

2021. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kivéve , ha csunya ITs vagy nettő 700al. Ugye?
2021. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Csúnya vagyok ,soha egy párkapcsolat szex is 1x volt életemben talán 3-4 alkalom volt ahol próbálkoztak a nők de ők nagyon nem tetszettek még az átlagos jelző is erős lenne rájuk! Szóval ez a biztos lesz lány akinek majd tetszel duma egy nagy marhaság ,jobban jártok ha elfogadjátok a magányt mint várni a semmire! 26f
2021. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
#8: csunyakent miert is varod el, hogy atlagos nok probalkozzanak nalad? miert vagy azon meglepodve, hogy a dzinten csunyaknak kellesz csak? mit varsz, palvin barbit?
2021. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol írtam,hogy bármit is elvárok? Leírtam a tapasztalatom ennyi!
2021. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!