Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőket csak bizonyos esetekben zavarja a vagyoni különbség?

Figyelt kérdés
A pasi ne legyen csóróbb náluk ("nem akarom a pasit eltartani"), de ha a nő a csóróbb, azzal semmi baj...

2021. ápr. 5. 09:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
50%

de ha a nő a csóróbb, azzal semmi baj


Engem igenis zavar, ha a nő csóróbb. Fejlett nyugati államokban, pl az Usában már 61%-ban a nők keresnek jobban. Csak elmaradt keleti országokban él még ez a buta tévhit, hogy a férfi a családfenntartó.

2021. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

#21

Nem. Itthon a ferfi is Nő is dolgozik, de azért a hazimunkat a Nők csinaljak nagy reszben....

Meg a lónak a f*szát! Akkor a nő dolga, ha el tudod tartani!

2021. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

A "nem akarom a másikat eltartani" és a "ne keressen nálam jóval kevesebbet" nem ugyanaz. Nekem pl. volt hosszú, együttéléses kapcsolatom olyan férfival, akinél több, mint kétszer többet kerestem, nem is volt ezzel baj, nem a pénz miatt mentünk szét. Kitartani viszont senkit nem akarok kitartani és nem is fogok, nem vagyok balek, és utálom azokat, akik másokat pumpolnak és vernek át.

Azzal nem lenne gondom, ha a másik többet keresne nálam, mert tudom magamról, hogy szeretek megdolgozni azért, amim van, és nem fogom vele kitartatni magam. Ha az illető úgy gondolja még a kapcsolat elején, hogy mégsem akar velem, mert tart attól, hogy meg akarom kopasztani, és fél, szíve joga, nem ítélem el ezért.


Ehhez képest meg amit itt kapok gyk-n a zokogó testvériségtől, amikor őszintén leírom a helyzetemet és a dolgaimat:

- golddiger vagyok, ha 350e nettós keresettel Budapesten elvárom a minimálbért a másiktól, és nem szívesen jönnék össze olyan korban hozzám illő emberrel, aki covidos időszakon kívül annyit tudott elérni, hogy néha épp kap fizikai közmunkát (nekem már a minimálbér is OK, ha az illető el tudja magát belőle tartani és nem engem pumpol)

- ha leírom, hogy én milyen termékkategóriákban költök többet, mint sok más nő, vagy milyen költségesebb hobbijaim vannak, releváns válaszként bizonyos kérdésekre, még akkor is, ha odaírom, hogy azokat a dolgokat sosem a pasimmal vetettem meg, jönnek a megkeseredett hülyék, hogy "hát én nem finanszíroználak"... és amiko válaszolok, hogy nem tud olvasni, mert pont leírtam, hogy én ezt mind magamnak állom, akkor meg vannak sértődve


hála a jó égnek azért a férfiak többsége nem ilyen, csak ez a pár gyk-s inceltroll

2021. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Tegyuk hozza, hogy a tudomány mai allasa szerint a Nők tudnak szülni, a ferfiak meg nem tudnak. Marpedig a Nő keresere ilyenkor kiesik. Ebben az időben a ferfinek kepesnek kell lennie egyedul is eltartania a Nőt es a gyereket is.

Erre persze nem fogok erdemi valaszt kapni ugye kerdező?

2021. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%
24: ehhez még azt tenném hozzá, hogy a svéd modell pl. tök normális, hogy a férfi és a nő is otthonmarad a gyerekkel ugyanannyit, de az átlag magyar pasinak ez biztos nem tetszene... ahogy megjelenik egy kérdés gyk-n, amiben a nő megy vissza dolgozni, mind elkezdik sajnálni a pasit, hogy mennyire elnőiesítette a csúnyagonosz felesége, mintha a gyerekfelvigyázás miatt leesett volna a f...a, meg hogy mit fognak szólni az irodában a munkatársak meg a haverok.
2021. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Eleve nem is érné meg, mert ő 4x annyit keres mint én....
2021. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

25. meg hogy mit fognak szólni az irodában a munkatársak meg a haverok."

Ott a ratyik meg a lusta emberek dolgoznak !

2021. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
van azért olyan, hogy elnézik a nők a férfiaknak, hogy kevesebbet keresnek. Pl a nő valami ügyvéd vagy mérnük nettó pl 530 ért, a pasi meg professzor az egyetemen pl nettó 310 ért. De ugye ott a férfi intelligenciája és munkaszeretete felülírja a pénz kérdését. Több főorvosnőnek is van egyetemi tanár férfi párja itt az egyetemen.
2021. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
27: ezt példának írtam. Mintha a gyerekkel otthon maradó apukát nem röhögnék ki a gyárban...ó
2021. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

25-ös, és a svéd férfi, hogy szoktatja meg az újszülöttet, ha ő van vele otthon.


23-as “hát én nem finanszíroználak".


Hogy mik vannak...

2021. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!