Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőket csak bizonyos esetekben zavarja a vagyoni különbség?

Figyelt kérdés
A pasi ne legyen csóróbb náluk ("nem akarom a pasit eltartani"), de ha a nő a csóróbb, azzal semmi baj...

2021. ápr. 5. 09:18
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Akkor ott valószínűleg elgépeltem, és 3 helyett 4-et írtam (egész pontosan 25.000 Ft volt + 5ezer szállítás, mert külföldi volt). És azért nem a Gucci táska szint árban még, ha 40e lett volna, akkor sem.
2021. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Vagy csak utóbb szégyelleted, hogy milyen drágán vettél táskát...
2021. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
42: he azt gondolod, lelked rajta. Nem szégyellem, mert egy minőségi kézzel készített terméket nem szégyen megfizetni, ha az embernek telik rá a saját pénzéből. Én inkább azt szégyelleném a másik helyében, hogy egy primitív hozzászólással azt feltételezi a másikról, hogy golddigger p...a, amikor le volt írva, hogy nem az, és köze nincs sem a leírtakhoz, sem a kérdéshez.
2021. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!