Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így nézve minden nő rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nézve minden nő rossz befektetés?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy cikk, amit szerintem itt már sokan ezer éve olvastak. Arról szólt, hogy egy jól kinéző nő egy vagyonos pasit akar férjnek egy társkeresőn. Egy bank vezetője nyílt levélben válaszolt rá, hogy úgy értelmezi, a nő a szépségét pénzre szeretné váltani, és ez számára egy rossz befektetés lenne, mert a szépség mulandó, így olyanba fektetné pénzét, ami egyre inkább veszíti értékét.


Erről jutott eszembe, hogy egyébként ez nem így van másoknál is? Általában huszonévesen akarják az emberek megtalálni azt, akivel megállapodnak. Ezt követően a férfi nagyon gyakran még növeli az értékét azzal, hogy egyre több tudással rendelkezik, feltehetően egyre jobb munkája és több pénze van, amit sok nő fontosnak tart.

De egy nő miben fog javulni még? A szépsége csak csökkenni kezd. Tehát amikor egymásra találnak, azt követően a férfi értéke növekedik általában, a nőé pedig jó esetben ugyanolyan marad, általában előbb-utóbb csökken a kezdethez képest. Ezt így nézve nem éppen megtérülő befektetés a férfinak bármilyen nővel is hosszútávra tervezni, ugye?



2021. ápr. 5. 12:26
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
98%
De téged miért aggaszt ez a kérdés? Soha nem lesz nőd, így nincs mire pazarolnod a hatalmas vagyonodat. A te "értéked" pedig nem fog nőni, mindig nullán marad.
2021. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Én nem így tekintek a nőkre, csak azt vizsgálom, hogy vajon ez a látásmód tükröt mutat-e annak a hozzáállásnak, amit azok a nők mutatnak, akiknek az a fontos, hogy a férfinak pénze legyen. Mert sajnos nagyon sok az ilyen. Sőt, talán a többség ilyen.
2021. ápr. 5. 12:48
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
#22: mindig voltak ilyen nők, és kereslet is mindig lesz rá.
2021. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%

#22: Nem kell őket se féltened. Lásd Vajna Timi. Például. Szerintem most se olyan xar neki.

Az a nő, aki pénzre hajt, az meg 8s szedi magát. Kocsit, lakást, vállalkozást szerez. Esetleg kapja évekig a zsíros gyerektartást is. Nem fog a sarokban pityeregni, hogy élete szerelme kidobta. Egyszerűen megél passzív jövedelemből és keres egy hancúrkandúrt, aki végre meg tudja dugni rendesen.

2021. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Kereslet lesz rá, hogyne lenne kereslet csinos nőre. De tulajdonképpen az ilyet egy idő után lecserélni éri meg, hiszen az ő külső tulajdonságát ajánlja fel egy férfi külső tulajdonságát követelve, de az övé csökkenni fog.

Ha nincs más, egyéb, belsőségesebb érték, ami összetartja őket - ami nem úgy néz ki hogy van, ha eleve nem azt tartotta fontosnak társkereséskor -, akkor itt ennek a forgatókönyvnek kell történnie, nem?

2021. ápr. 5. 12:55
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Lassuk csak

Legutobbi kapcsolatomba a pasi a ruhai, par konyhai kacatta, a szamitogepe, agya, asztala volt a vagyona.

35 evesen


Nekem sajat kis csaladi hazam, autom megtakaritasom volt. Igaz nekem volt 2 gyerekem is. (Nyugi nem zsebeltem ki az exet szepen elfeleztuk a vagyont leven kulturaltan valtunk el 18 ev utan. Tini szerelem volt anno.)


Szal a pasi belogatta a farkat a joba, halas mem volt, ellenben fizethettem a hiteleinek a felet. Lett kozos gyerek es utana derultek ki a hitelek sajna. Mikor szetmentunk visszapereltem a kifizetett hiteleinek a felet. Az ugy 4.5milla volt. Mikor tavozott vitte a ruhait a pc-t es sok kacatjat.


Most 47 vagyok es van egy normalis parom aki anyagilag kb ott tart ahol en. A gyerekeim szereti elfogadta, neki nincsen, es mar nem is lesz kozos.


Szoval belem soha nem kellet befektetni mert ami nekem kellett azt megteremtettem.

2021. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
2%

A párkapcsolatban élő férfiak statisztikák szerint boldogabbak és tovább élnek.


Brit tudósok szerint. Ha meg a való életben szétnézek pl 40-es ismerőseim között, akkor a házasok 90%-a potrohot növesztett, minden pénze a családra, gyerekre, lakásbővítésre megy, akik szinglig, azok javarésze meg edz-sportol, kis garzonban él, majd kicsattan a boldogsától, magára költ, utazgat haverokkal.

2021. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
23%

Legutobbi kapcsolatomba a pasi a ruhai, par konyhai kacatta, a szamitogepe, agya, asztala volt a vagyona.


35 evesen


Ha valaki átlagot keres és albiban él, akkor bizony a többségnek ennyi a vagyona. Max egy régi használt járgány lehet még. Ez a magyar nettó 200 ezres valóság (65% kb ennyit, vagy kevesebbet keres itthon).

2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Te sem voltál anyádnak jó hosszútávú befektetés.
2021. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
#27 Az ESS 2 évente készült felmérése szerint. A GSS szerint, sőt jóformán az összes az utóbbi években készült tanulmány szerint. Az egyetlen releváns kivételt a 30 alatti korosztály jelenti. Ott nem nagyon van összefüggés a kapcsolati státusz és a boldogság között.
2021. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!