Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miét hord el mindennek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét hord el mindennek egy olyan férfi akivel kb 1 hetig találkozgattál a randin te fizettél ,kb élősködött rajtadés arra veeri magat 35 évesen ,hogy a bátyja el költözött és át költözött az ő szobályába?

Figyelt kérdés
na mire én ezeket mind megtudtam le is léptem,szerintem egy lassan 40 éves férfi ara veri magát ,hogy eddig az apályával és a bátyjával lakott egy 1,5 szobás lakásban és most tesóka el lépett át cuccol a szobályába ,de közben mindig csak olyan nőket szedett össze akihez el tudott cuccolni vagy pedig élősködni tudott rajtuk .Na én minden mocskosnak el lettem hordva,mivel nem engedtem fel magamhoz se nem fizetgettem neki semmit stb...normális az ilyen ember? múltkor el mentem mellette még hátat is fordított nekem köszönni se tudott .
2021. ápr. 6. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert lehet, tud írni?
2021. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10 nevetséges vagy.azért mert neked akörnyezetben nincs lyen az nemazt jelenti ,hogy máshol sincs! buta vagy mint a föld fiam
2021. ápr. 7. 09:45
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Te meg kamu kérdéseket írsz, mint egy egybites egyén.
2021. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!