Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori a ghostolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a ghostolás a lányok/nők részéről internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa hogy minden jónak tűnik pár napig aztán egyik napról a másikra eltűnik az adott személy.

A covid idején így próbálkoztam de úgy tünik eléggé értelmetlen így ismerkedni, a nőkben nincs semmi tisztelet.



2021. ápr. 6. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gyakori
Előfordul
Ritka
Nagyon ritka
31 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sok opciójuk van h egyiket se nézik semmibe. Meg kell tanulni a leszarás művészetét és arra figyelni aki figyel rád. Akivel semmi dolgod azon eleve ne rágd magad, örülj neki ha hamar kiderül. Illetve ne büntessétek azokat akik érdeklődőek az előző 20-50-100 ghostolása miatt.
2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted az a nő, akit a pasik rendszeresen ghostingolnak, miért ne tenné ugyanezt fordítva? Ez már egy kialakult szokás.

Kérdezem úgy, hogy én nem szoktam, engem viszont már gyakran ghostingoltak. Akkor meg?

2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik az érdeklődés, vagy talál jobbat. Végülis mindegy, mert semmi gond nincs azzal, ha mást választ, viszont egy "Köszi, de úgy látom nem egymást keressük" üzenetet beírhatna.

Na de sebaj, úgyis mindenki egyszerre több vasat tart a tűzbe

2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez a jó hozzáállás.
2021. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyira gyakori, mint a fiuk reszerol. de az tovabbra sem ghostolas, hogy 3 semmitmondo mondat utan valaki nem erzi kotelessegesen, hogy magyarazkodjon egy idegennek.
2021. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak nők csinálnak ilyet.
2021. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Arról beszélek hogy megadja a facet,instát,ott beszélgetünk napokon keresztül hosszú órákat aztán se szó se beszéd letilt töröl mindenhonnét vagy már találkozást beszéljük és előtte történik. Nem tudom hova tenni az ilyeneket mi játszódik le a fejükben.


Azt én fel se veszem ha pár mondat után eltünik az semmi.


A jövöben ha pár napon belül nincs találkozás biztos megszakítom a kapcsolatot mert csak az időmet vesztegeti tapasztalataim alapján. A végén úgyis eltünik.

2021. ápr. 6. 15:36
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Én bevallom, egy sima beszélgetés (nem ismerkedős) is hajlamosabb vagyok erre most már, egyszerűen azért, mert annyi őrültbe belefutottam, akivel nem lehet lezárni a bedzélgetést, vagy értetlen. Ha untat, vagy tolakodó nekem, akkor már ghostingolok.
2021. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Tisztelet. Mindig rossz jel, ha valaki emiatt fröcsög. Mindig Glenn Close jut róla eszembe.


[link]

2021. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Felesleges, maradok az élőnél ezekután, meg amúgyis tudhatnám hogy átlag nő állat szintjén van felfogásban.
2021. ápr. 6. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!