Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gonosz vagyok, ha internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha internetes ismerkedés során megmondom w srácnak, hogy mi nem tetszik a viselkedésében?

Figyelt kérdés
Vannak zavaró tényezők és valahogy nem tudom már magamban tartani. Eddig vártam, hátha változik valami. Amúgy összességében tetszene a pasi, de vannak olyan zavaró pontok, ami mellett nem tudok elmenni szó nélkül.

2021. márc. 18. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell neki elmondani, egyszerűen nem kell vele szóba állni 🤷‍♂️
2021. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarod megmondani? Ha nem akarsz vele tovább ismerkedni, akkor mondd, hogy nem egymást keresitek. Ha rákérdez, h miért, elmondhatod. De csak úgy a semmiből az arcába vágni... Nem tudom, nekem fura lenne. Ismerkedési fázisban pedig eszem ágában nem lenne kioktatni a másikat.
2021. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira zavar benne valami, akkor minek ismerkedsz vele tovább?
2021. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem mondod meg neki, hogy mi nem tetszik, akkor mitől változna?
2021. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
jól írja 4-es. szerintem pont, hogy hasznos. ez a "jót vagy semmit" hozzáállás csak oda vezet, hogy mindenki tökre tévedésben van azzal kapcsolatban, hogy miért pattintják le és miben kéne változnia. a fejlődés kellemetlenségekkel jár, ez van.
2021. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Ezért kell megmondani, HA megkérdezik. De én elég gyakran találkozom azzal, hogy mindent beolvasnak a másiknak, ami csak eszükbe jut, közben lehet nem is hiba, csak szimplán nem komlatibilis a két ember. És nem is arról van szó, hogy jót, vagy semmit, de egy kb vadidegent, akivel csak ismerkedik az ember, minek akarsz megváltoztatni kérés, kérdés nélkül? Ha érdekli a véleményed, vagy hogy miből gondolod, hogy nem passzoltok, akkor úgyis visszakérdez.
2021. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bátorságod megmondani, még jó is, talán tanul belőle vagy még a közös kapcsolatotokban, vagy másnál.
2021. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarja megmondani, hogy a srác tudjon róla, és tudjon javítani rajta, ha akar. A lány esélyt akar adni a kapcsolatnak. Ha valakivel van valami hiba, ti egyből leléptek, próbálkozás nélkül? Iszonyat szarul csináljátok.


Kérdező, nem vagy semennyire sem gonosz, csak finoman kommunikáld ki.

2021. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Nam vagy gonosz. Korrekt vagy.
2021. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Jól leírta. Ha akar javítani, ráadásul ki is derül, hogy valóban érdeklem-e. Ha érdeklem, fog változtatni vagy igyekezni legalábbis, amúgy nem fog.
2021. márc. 18. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!