Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Onlyfansen milliárdossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Onlyfansen milliárdossá váló nők tömkelege annak köszönheti a sikerét hogy a nők úgy általában önző módon választanak párt és rengeteg férfi marad szex nélkül?

Figyelt kérdés

Férfiak milliói nem jutnak szexhez mert a nők az alfák után mennek és állnak be hozzájuk akár 55. ürítőnek is. Ezért sok férfi kénytelen volt az interneten némi szexualitáshoz jutni. A nők itt is mocskos módon pénzt csinálnak mindenből és gazdagodnak az onlyfans nevű szennyekből. A férfi szexnyomor kihasználásának magasiskolája. Nem csak a prostitúcióból gazdagodnak hanem már onlyfansbôl is, ahol ráadásul A SEMMIRE kapják a rengeteg pénzt. Néhány fotó és pörögnek a milliók. Ez bizony azon nők hibája akik undorító módon nem megfelelően választanak párt, ezért férfiak hatalmas tömegei maradnak szex nélkül. A nők egy alfának bármit megtesznek, simán csalják vele a rendes bétát. Gusztustalan. El kellene jönnie a szexuális forradalomnak, ahol leszámolnak az onlyfansos mocskokkal, akik a férfiúi szomjúságon gazdagodnak.



F/32


2021. ápr. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Miért gusztustalan, ha valaki ezt csinálja és az miért NEM, amikor valaki ezt nézi?

Amúgy meg nem igaz, sosem álltam sorban senkiért, pláne nem egy olyanért, akinek csak szexre kellettem volna. Az ember nem állat, hogy ne bírjon szex nélkül élni. Én is egy éve szingli vagyok nőként és még nem haltam bele. Na, ilyenkor mi van ? :D


22 nő

2021. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%

nem valik nok tomkelege milliardossa, nyilvan a kiugro esetekrol hallani a mediaban. es nem, nem az onzo parvalasztas miatt van, hanem mert sok ferfi van annyira nyomorult, hogy nem kepes not szerezni, csak ha fizet erte.


amugy te nem csak szexualis, hanem szellemi nyomorban is elsz, elobb inkabb azt kene felszamolnod, aztan lehet az 1.-t is megoldana.

2021. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom, mi ez az oldal, de az a nő szerinted hol milliárdos és hol boldog aki 55. ürítő valami alfa mellett? Normális nőre már nem áll fel, tesa? Szomorú....
2021. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
És a hozzád hasonló frusztrált nőgyülölő állatok is felöltöznek, kimennek az utcára és napi szinten utaznak a metrón. Azért az elég ijesztő.
2021. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

Nem. A férfiak egyszerűségének köszönhetik a sikerüket és a millióikat.

Úgyhogy az ismételt nőgyalázás helyett ezt meccseld le a saját nemeddel.

Nehogymár sajnálni kelljen hogy kénytelen vagy azt a szennyet nézni. Az év vicce 😂


Ürítő: miért, te nem azt akarnál? A tied a Szent Fallosz vagy mi? Mindenki ürítő akit nem te kapsz?

Komolyan nem tudom hogy ez a sok mocskos gyűlöletbeszéd hogy maradhat itt fent mindig. Ez a szenny, amit ideokádtok mindennap, nem az Onlyfans.

2021. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg a sorstársaiddal, hogy ne onlyfansozzatok, és akkor nem pörögnek a milliók sem a semmire.


Na?

2021. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
93%
4-es: én is megnéznék egy ilyet élőben, ha már köztünk el.
2021. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

"A nők egy alfának bármit megtesznek, simán csalják vele a rendes bétát."


Ezzel valójában akkor szívességet tesznek a te logikád szerint, hiszen lyukat biztosítanak két férfinak is, nem?

2021. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
amikor meg a nyomoronc betaknak is csak dugasra kellenek a jó nők is, addig ne verje egyik pasi se a hisztit!
2021. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
97%

Tömegei milliárdossá?


Ijeszto hogy hozzád hasonlók járkálnak közöttünk.

2021. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!