Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek tényleg nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem számít a pénz?

Figyelt kérdés

Több ilyen kérdést olvasgatva a következőként tudnám összeszedni a válaszokat: az a fontos, hogy a férfi ambiciózus legyen. Ha nettó 200-at keres is, mindegy. A lényeg, hogy ne alkudjon meg, mindig törekedjen a jobbra, többre. Ha ez megvan, akkor teljesen mindegy, semmin nem változtat, ha 600 ezret, vagy 1,2 milliót keres.

Ez elvileg a nők nagy többségének véleménye, a gyakorin pedig szinte minden nőé. Az a pár hölgy, aki szerint fontosak az anyagiak, szigorú lepontozásban részesül. Plusz, ismerik el a válaszadók, vannak a pénzéhes nők (Vajna Tímea például gyakran előkerül), de ők egytől-egyig csak a milliárdosokra mennek rá, e szint alatt ilyen jelenség nem létezik.


Jól látom, kedves nők, így van? A nő- és férfigyűlölő, szexista válaszokat kérem mellőzni!



2018. febr. 17. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Számít azért az is, de nem olyan mértékben, ahogy itt sokan mondják, a valósághoz inkább az áll közelebb, amit te is írsz kérdező, hogy lássák az ambícióit, a fejlődés irányát... bár ennek elég a látszata is, vagy az is elég, ha a férfi a céljait magabiztosan elő tudja adni, ha az a pénzzel nem is függ össze.

Meg persze akinek a tipikus macsó személyisége van, aki végig a kezében tudja tartani a kontrollt, annál a nők még ezt se nézik annyira.

Nyilván kivételt jelentenek persze az aranyásók, meg szintén kivétel, akinél a család+gyerek az elsődleges cél (és a férfi csak kb eszköz hozzá, aki az erőforrásokat biztosítja, meg a hímivarsejteket)

2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Az nem számít, hogy el tud-e tartani. Arra nincs szükségem, sem arra, hogy a fenekemet cipelgessék kocsival. De ha valakin látszik a szegénysége, mert a ruhái is elnyűttek, a higiénéje nem megfelelő stb (ehhez szerintem elég a minimálbér, legalábbis az ilyen jellegű kiadásaimat mindig tudtam fedezni havi 10-20-ból), akkor az nálam nem pálya, ahogy az sem, ha nem tudunk elmenni meginni valamit, vagy kimenni a házból.


Jól bánok a pénzzel, én sem élek mindig fancy programokkal, de mikor minden pénzes programra meg belépőre a fogát szívja (még akkor is, ha csak a saját részét kell fizetnie), akkor ott vagyok, hogy megkötve érzem a kezem és nem akarok vele lenni, mert vagy meghívom, vagy nem megyünk sehova.


Amúgy ambiciózusnak és gazdagnak lenni nem ugyanaz. Én is ambiciózus vagyok, hiszek az élethosszig tartó tanulásban és fejlődésben és nem tudok a TV előtt rohadni vasárnapi program gyanánt, mert nekem ez üres. Ennek ellenére nem keresem magam hülyére és nem is fogom. Hasonló mentalitású ember van 200-as fizuval meg 600-assal is, de tartósan csóró erősen kétlem, hogy van. Mindegy. Viszont sok gazdag elfolyik a vagyona meg a vállalkozása mellett és ez az utolsó, amire vágyom, ilyen szintű elkényelmesedésre nincs szükségem, visszataszító, akár én élek benne, akár a párom.


Nem a pénz számít, hanem az önkritika és az igény egy tartalmas életre. Ennek velejárója az is, hogy az illető a jég hátán is megél és ha nem is milliomos, de tud annyit keresni, hogy ne fájjon a feje az anyagiak miatt és ne valljon szégyent, ha valakit randira hív, vagy egy puccosabb helyre megy. Viszont sok gazdag is egy lusta, üres szar és arra ugyanúgy nem vágyom. Sajnos a pénz nem mindig jár együtt a szorgalommal és az ambíciókkal, de úgy gonolom, akinek van, az szegény nem lehet.

2018. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van amelyiknek számít, van amelyiknek nem.

Nem vagyunk egyformák :)

2018. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Most feltettél egy kérdést, amiben írtál egy kijelentést és leírtad, hogy aki mást mer mondani, azt lepontozod? Mi a kérdés célja?

Ment a jelentés.

2018. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudsz szöveget értelmezni, utolsó? Nem pontozok le senkit. Szintén ment a jelentés, mert vagy troll vagy, vagy nagyon buta.
2018. febr. 17. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

"Az a pár hölgy, aki szerint fontosak az anyagiak, szigorú lepontozásban részesül."

Akkor ezt a többi válaszolóra írtad? Mert akkor kifejtem a véleményem.

2018. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, én csak a megfigyeléseimet írtam le, független nézőpontból!
2018. febr. 17. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézd, számít a pénz, mert pénzből élünk, senki nem akar egy élősködőt maga mellé. De máshova sorolódik egy ilyen szempont mondjuk 18-20 évesként meg 30 fölött. Nem ugyanaz az élethelyzet, egy 18-20 éves még alig kezdte meg az önállósodást, több esély van rá, hogy közösen hozzák össze a dolgokat ennyi idősen a fiatalok, később már ez megváltozik, egy 30-as már azért jó eséllyel jóval önállóbb, önfenntartó, dolgozik, van egy kialakult élete, nem most kezdi a felnőtt életet...
2018. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem, ez esetben elnézést :)


Ha megnézel akármilyen kérdést az oldalon, ami az elvárásokkal kapcsolatos, akkor azt láthatod, hogy 10-ből 9 ember azt írja (ha a saját nemére vonatkozik), hogy ez az elvárás nem létezik. A másik nemből pedig 10-ből 9-en azt tapasztalják, hogy létezik.

Az a baj, hogy álszent világban élünk. Mindenki próbál magáról egy tökéletes képet festeni és előadni, hogy ő bizony erkölcsösebb a többieknél. Nem sokan fogják itt leírni, hogy a külső első körben a legfontosabb szempont társkeresésben, még akkor sem, ha ez pszichológiai tény. Mert a társadalmi elvárások azt súlykolják belénk, hogy ha ezt merjük mondani, akkor gonosz és csúnya felszínes emberek leszünk.

Nem gondoltam soha, hogy számítana a nőknek a pénz. Mindig találtam barátnőt úgy, hogy nem volt pénzem. Aztán ahogy idősebb lettem, ismerkedés terén egyre furcsább lett a helyzet. Egy csomó lány a beszélgetés elején már olyanokat kérdezett, hogy van e autóm és az alapján ment tovább a beszélgetés. Ha azt írtam, hogy nincs, akkor érdektelenebbek lettek ezek a lányok. Ha azt írtam, hogy van, akkor érdeklődőbbek. Ugyanez vonatkozik a szakmámra.

Szóval, ezek alapján azt láttam, hogy meglepően sok nőnek számít a pénz, de kevesen vallják be. És sokan bújnak a mögé, hogy a férfi legyen céltudatos. Mégis: Amíg ennek a céltudatosságnak nem látszik anyagi vonzata, addig nem tekintik céltudatosnak a férfit a szóban forgó nők. Az csak ráadás, hogyha egy férfi céltudatos és építi a jövőjét, akkor hirtelen előjön az a probléma, hogy a férfinak nincs elég ideje a nőre...

2018. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Surfer Girl ***** válasza:
81%
Én egy férfi pénzére sem pályázom, nekem senkitől nem kell egy fillér se. Megkeresem magam a kiadásaimra a pénzt. Viszont egy férfi ne legyen ágról szakadt, és tudjon részt venni az én életemben, és tevékenységeimben, én nem fogok pénzt adni neki azért, hogy velem tarthasson, mert neki nincs rá pénze.
2018. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!