Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy lánnyal, akit elhívtam randizni, de mondta, hogy sajnos nem ér rá. Nyilván elmondta az okokat, és ha igaz, akkor ez teljesen érthető. Viszont én a másik nem helyében ha annyira nagyon szeretnék találkozni, akkor ilyenkor felvetnék alternatívákat, hogy ez most nem jó, de x napon viszont ráérek. Ez így nekem nagyon gyanús, hogy csak le akar koptatni. Viszont elég érdeklődő, egy mondatomnak több részletére is rákérdez, érdeklődik. Ilyenkor mindig az fordul meg a fejemben, hogy véget vessek az ismerkedésnek még mielőtt jobban megkedvelném, mert később sokkal jobban fájna a visszautasítás.

Mit gondoltok, érdemes az első "nem érek rá" után folytatni még?


2021. ápr. 8. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mindig érdemes, lehet hogy azzal a másik gyerekkel, aki miatt most nem akar veled találkozni, nem fog jól alakulni a dolog. Sosem szabad egyből föladni...
2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fölvethetne alternatívát, de te is. Azzal ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból.

Nem ér rá, mert mondjuk tanul valamit, és ápr.15-ig kell leadnia, vagy akkor vizsgázik belőle. - Oké, megértem. Utána hétvégén tudnánk találkozni? - Nem, mert akkorra már előre tervezett családi hétvége lesz, amit pont azért raktak akkorra, hogy ő is részt vehessen rajta. - Oké, megértem. Utána hét elején-közepén ráér valamelyik délután?

Nos, ha a sokadik javaslat sem jó neki egy sokadik indok miatt, akkor bennem is fölgyulladna a figyelmeztető lámpa, hogy nem érdemes erőlködnöm, mert csak hülyít.

De ha csak egy alkalom nem jó neki, ill. behatárolható ideig nem jó neki, akkor azért még ne írd le.

2021. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ilyenkor felvetnék alternatívákat, hogy ez most nem jó, de x napon viszont ráérek"


PONTOSAN. Szerintem nem érdekled annyira. Pár nap múlva megpróbálnám, de az időpontot ő mondja meg. Ha akkor sem, akkor ennyi.

2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, írj annyit, hogy "Sebaj, akkor neked mikor lenne jó a találkozó?"
2021. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg folytatom a beszélgetést, és meglátom 1-2 nap múlva érdemes-e felhoznom újra.
2021. ápr. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!