Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, több mint 2 éve együtt is élünk. Kb 2 hónapja elmondtam a problémáimat (keveseltem a havi 1 szexet, nem akart sehova elmenni velem csak amit ő talált ki stb) ezeken amennyire csak tudott próbált változtatni de én közbe rájöttem, hogy nem vagyok már szerelmes és inkább csak nyűg az egész. Fiatal vagyok 24 éves, szerelmes akarok lenni. Élni. Épp ezért szakítottam is vele múlt héten, de már másnap kibékültünk, mert végigbőgtem a napot, egyszerűen nem bírtam elviselni a tudatot, hogy bántottam őt és h elveszítettem. Eltelt pár nap és úgy érzem nem megy. Próbálok beletörődni abba amiket megbeszéltünk, de bizonytalan vagyok. Mikor szakítottunk elmondta, hogy már ő sem szerelmes de kötődik hozzám és higy ez így van jól mivel a szerelem idővel mindig elmúlik és csak a kötődés a szeretet marad meg. Fe nem tudom, ti mit gondoltok? Ő amúgy 32 éves
2018. ápr. 24. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félregépelt betűkért!
2018. ápr. 24. 17:20
 2/6 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy nem jó kategóriára nyomtam rá, elnézést!
2018. ápr. 24. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak vége van és ezt te is nagyon jól tudod.

Felesleges erőltetni, főleg ilyen fiatalon.

Sírtál, ez egy természetes dolog. Én is sírtam, amikor szakítottam exemmel. Hiszen lezártam egy kapcsolatot, ahol szerettem a másikat, de elmúlt. Ettől függetlenül neked-nekem is fájhat az elvesztése.


Hagyj időt magadnak a szakítás után, hogy lelkileg helyre jöjj és utána keress csak társat.


Kitartás :)

2018. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak annyi a gond, hogy nincs lángolás, akkor érdemes folytatni, mert az valóban elmúlik. Ha viszont lényegében üres a kapcsolat, és csak a megszokás tart össze, akkor nem érdemes folytatni. Ebből a néhány sorból nem derül ki, hogyan telnek a hétköznapok, a hétvégék, az ünnepek. Hogyan éreztek, amikor hazaér a másik? Milyen az ágyban? Ezt nektek kell végiggondolni.
2018. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak nyűglődtök, nincs értelme folytatni.

Elfáradt, kifulladt a kapcsolat.

Az a baj, hogy egyből másnap kibékültetek. Mintha mindketten félnétek kilépni a komfortzónátokból, pedig egyikőtök legalább meg kellene, hogy tegye.

2018. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most látom, még csak 24 éves vagy. Előtted az élet, tényleg ne húzzátok egymás idejét.
2018. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!