Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordulhat ilyen egy férfivel ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ilyen egy férfivel ?

Figyelt kérdés

Hogy évek óta tartó titkos kapcsolata megviseli az idegeit, mert habár szingli ő is és a szeretője is, nem merik egyelőre egymást bevállalni ( mivelhogy a nő a testvérének a volt felesége) és emiatt hajszolja az ismerkedést más nőkkel, valósággal kényszeredetten udvarol, az új nők azt hiszik egyedül vannak a pályán de minden új kapcsolata veszekedésbe torkollik, szakításba.

Vajon mi viszi rá a férfit, hogy ismerkedjen új nőkkel, ha ott a szerelme, a fájdalom, hogy a kapcsolatukat nem tudják bevállalni, vagy egyszerűen a környezete figyelmét tereli el a valós kapcsolatáról?

Vagy kalandvágy ?



2021. ápr. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretné a nőt, akkor mindenki előtt felvállalná a kapcsolatot és nem más nők után futkározna. ( Minden más csak kifogás!) Úgyhogy, nem, nem szereti a nőt, csak dugó pajtinak tartja a többi mellett.


Ja és mivel már csak volt feleség, így simán fel lehet vállalni egy kapcsolatot, még ha az ilyen helyzetben is lenne. Ezek ócska kifogások!


Te érzed kérdező, hogy neked ez így megfelel e, hogy nem csak te vagy neki, hanem melletted még ki tudja hányan. Pont most olvastam, hogy sok felmosó rongy azt hiszi magáról hogy ő a függöny. Érdemes szerintem neked ezen elgondolkodni. Nem egymást keresitek. Te komoly kapcsolatot, míg ő csak dugó pajtikat gyűjt. Komolytalan!

2021. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is mit hozzátenni az első válaszhoz. Neked hiába vannak mély érzelmeid, ha a másik fél folyamatosan ostoba kifogásokkal etet és közben megaláz. A te kezedben a döntés, milyen életet szeretnél magadnak!...
2021. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyan és miért váltak el a tesóval, ez a nem mindegy?!
2021. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki aláz meg? Nem én vagyok a szeretője. A szeretője, a nő az aki a leginkább ellenáll a kapcsolat felvállalásának. A rokonom a pasi és nem értem miért hajkurássza az új nőket folyton és utána vagy azok vagy ő szakít velük.
2021. ápr. 9. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Már le lett írva!


Csak megdugja a nőket, de senkitől sem akar kapcsolatot! Ahogy attól a szeretőjétől se akar semmi komolyat. Csak dugásra használja mindegyiket.


Vannak sokan ilyen férfiak, akiknek a vadászösztön és a farka vezérli, hogy minél több nőt megfektessen. Az ilyen nem szereti a másikat, csak is kizárólag saját magát! Viszont jó dumája lehet, hogy még te is bevetted, ahogy a többi is, hogy szétteszitek neki a lábaitokat. Nyilván előadta mindenhol mindenkinél nőknél a hős szerelmest, csak hogy ledobják a bugyit. Ennyit értek neki

2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen zagyvaság...
2021. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!