Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre az emberek, hogy amit a "nem akarom megbántani" szándék miatt tesznek, pont az a legbántóbb?

Figyelt kérdés

Lásd eltűnik szó nélkül, nem őszinte, játszmázik, mindezt azért, hogy ne bántsa meg a másikat? Kicsit ellentmondásos.

Eleve az ilyen ember beláthatná, hogy fél szembesülni az igazsággal és saját maga nem akar megbántódni.


2021. ápr. 10. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani nem akarja, hanem valójában fél konfrontálódni.
2021. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ezért inkább konfortosan lelép mondjuk, nagyon okos
2021. ápr. 10. 14:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egyrészt gyávák, másrészt számítóak, mert talonba akarnak tartani. Lényegében érettlenek, párkapcsolatra maximálisan alkalmatlanok.
2021. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"inkább konfortosan lelép mondjuk, nagyon okos"


Olyan döntést hozni, ami másnak fáj és nincs rá mentségem bűntudattal jár, ami szar érzés. Ezzel a felelősséggel és bűntudattal nem akarnak szembesülni ezek az emberek. Okosságot ne keress, többnyire semmi tudatosság nincs ebben - gyermeki ösztönök annál inkább. Mint amikor akarsz valamit, de az árát nem akarod kifizetni.

2021. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs megbeszélve a dolog az nem vezet jóra, ha megbeszélést személyes támadásnak veszi azt pediglen a saját szegénységi bizonyítványa.

Lehet nem ez lesz a legnépszerűbb hozzászólás de így van.

2021. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

"számítóak, mert talonba akarnak tartani"


Az én általam látott esetkben ez egyáltalán nem volt igaz. Egyszerűen azt akarták, hogy magától legyen vége, ne őket terhelje a felelősség.

2021. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Eteted magad azzal hogy azért vesz semmibe, mert nem akar megbántani. Sajnos nem így van. Nem szeret és azért nem vesz semmibe.

Keress olyan embert, aki megbecsül. Mert VAN ilyen. Csak tudd megkülönböztetni a jót a rossztól.

2021. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ezek az emberek semmit nem akarnak megbeszélni! Hanyagolni kezdik a másikat, de néha dobnak pár csontot, hogy rágódj rajta, mintha érdekelnéd. Annyira gyökerek, hogy ráadásul totál el vannak szállva maguktól, hogy annyira nagy ászok, elég a másiknak valami nagyon alap kedvesség, és ezzel máris hülyíthetik tovább, pedig semmit nem akarnak tőle. A másikat meg maguknál kevesebbre tartják kb igénytelennek gondolják, mivel beéri pár random gumicsonttal, és tovább vágyakozik. Plusz ha valaki rákérdez hogy mégis mi ez az egész, akkor kifogás mindig van: sok a munka, kell a szabad tér, elfoglalt vagyok, es sorolhatnám. Alják az ilyenek.
2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#8as annyira jól leírtad azt a férfit, aki miatt most épp szenvedek..:( egy az egyben ezt csinálja velem.. próbálom elfelejteni, de mikor még nem játszadozott, hanem normális volt, akkor sajnos nagyon sikerült beleesnem.. undorító dolog amit csinál, persze én vagyok a "hibás" azért, mert szeretem. Nem kéne.
2021. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8&9 nekem is volt ilyen férfi az életemben, én akkor meg még azt hittem hogy én vagyok a hibás, ő meg a szegény érzékeny. Ahelyett hogy felismertem volna hogy egy egoista xarzsákkal van dolgom. Lányok, ne hülyítsétek saját magatokat!
2021. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!