Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csúnya alacsony csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya alacsony csóró lúzer férfinek összejön egy nagyon vonzó nála magas csinos nő, akkor biztos valami hátsó szándék van mögötte vagy kezdhet boldog lenni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval csúnya vagy, meg lúzer és összejöttél egy vonzó nővel?

Hogy jöttetek össze? Ha csak úgy "meglátott és megszeretett", akkor azért gyanakodnék.

Viszont ha valahol megismerkedtetek, sokat beszélgettetek, egy hullámhosszon vagytok, vagyis volt alkalma megismerni, akkor simán lehet, hogy szeret veled lenni és akkor örülhetsz. Meg tudod nevettetni? Jókat beszélgettek?

Lehet, hogy nem is vagy olyan ronda lúzer, mint hitted. Ez eszedbe jutott már?

2019. máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Igen úgy ismerkedett meg hogy angol tanfolyamon és sokat beszélgettek nevettek...
2019. máj. 10. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyes ez is igaz lehet, meg lehet, hogy sokat csalódott már a hölgy és tudja, hogy mik az igazi emberi értékek. Bár ehhez nem feltétlenül kell sok csalódás, egy okos nő ezt enélkül is tudja szerintem.
2019. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet, hogy bátor, laza a srác, és ez nagyon nagy előny a csajoknál.
2019. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neem, eléggé félénk csak sokat beszélgettek azt mondta a lány eléggé humoros
2019. máj. 10. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy hátsó szándék van mögötte, bár szerintem kamu a kérdés.
2019. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak fel kell ébredni az álomból.
2019. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, főleg vidéken. Én 197 cm-es férfi vagyok, a legtöbb mindenben jól összerakott élettel. Tetszenek a magasabb csajok, általában megnézem őket.


Néha meglepődök hogy milyen vonzó, magas, csinos nőket milyen kinézetű férfiakkal látok kézen fogva. Olyanokkal, akik külsőre sokkal kevésbé vonzó férfiak nálam. És irigykedem. Szóval a külső nem minden.

2019. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!