Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket csúnya lánynak pártalálásra?

Figyelt kérdés
Messziről elkerülik szegény lányt. Csak egy rendes, normális fiút szeretne, aki megbecsüli, tiszteli és hű lesz hozzá.

2021. ápr. 12. 19:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy troll, akkor keress meg privátban. Tudok pár hasznos tippel szolgálni.
2021. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj,h troll :D
2021. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#12: Tudom, azért is nem írok már rá az ilyenekre. Ne élvezkedjen rajta, hogy mennyi privátot kap. Aki valóban szeretne változtatni, annak szívesen segítek, de a trollokat nem etetem.
2021. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:44 Sajnos en ra irtam :D pedig volt 1 megérzésem...
2021. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csúnya férfiak is.
2021. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A 100 kilos noket is elveszik felesegul..

Mindenki a sajat kategoriajaban ismerkedjen

2021. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Legyen kidolgozott személyisége, és rájön,.hogy a külső nem számít s hozzá hasonló embereket lesz képes majd felismerni.
2021. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Randa
2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csúny vagy kövér? Nem mindegy! Illetve mutasson már nekem valaki egy vékony csúnya lányt (Betty nem ér!)!
2021. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is troll a kérdező amúgy, de azt nem értem hogy az ilyen kérdésekre miért privátban akarnak egyesek válaszolni. Feltételezem hogy ezt a kérdést egy unatkozó személy vagy egy csúnya nő írta más nevében.

Amúgy én csúnya nőként elengedtem a párkapcsolat lehetőségét amíg nem fogok emberien kinézni, mert en is sok ilyen kérdést írtam ki már és mindre mellébeszélés vagy ilyen álszent baromság volt a válasz, amiben kifejtették hogy igazából nálam is sorba áll minden kolbász, vagy túl nagyok az igényeim, vagy sajnálkoztak. De persze valódi válasz az, hogy a szépekre van kereslet, mégha nehéz is lenyelni a pirulát.

Foglalkozz magaddal meg a barataiddal, nekem az segít a legtöbbet és soha ne kommunikál férfiakkal sokáig szerintem (én úgy szeretem meg őket a leggyorsabban ha beszélek velük, azért írom).

Lelkileg egészséges férfi a pozitivitást szereti meg a szépet, ezekre ez értékekre kell törekedni, érdemes pénzt is költeni rá ha durva a probléma (mert ha szép lesz de negatív marad akkor ugyanugy maximum lyuknak fog kelleni mint most, de leginkább annak se).

2021. ápr. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!