Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket csúnya lánynak pártalálásra?

Figyelt kérdés
Messziről elkerülik szegény lányt. Csak egy rendes, normális fiút szeretne, aki megbecsüli, tiszteli és hű lesz hozzá.

2021. ápr. 12. 19:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

#20: "de azt nem értem hogy az ilyen kérdésekre miért privátban akarnak egyesek válaszolni. "


Mert nem létezik csúnya nő csak kövér és/vagy öreg. De még nekik is megvan a saját rajongóközösségük, aki az akár extrém kövérekre vagy az öregekre izgul.


Mégis figyelemhiányos hisztis kislányok fenn akarják tartani a látszatot, miszerint létezik csúnya nő.


Volt egy kérdés, ahol pénzt is ajánlottam azért, ha valaki élőben, személyesen mutat nekem olyan csúnya nőt, aki

- 30-35 alatt van életkorban.

- nem túlsúlyos

- nincs semmilyen genetikai betegsége, deformitása.

- nem putris, hajléktalan, fogatlan, drogos.


Többször ki is emeltem, senki nem jelentkezett rá, csak trollkodtak.


Szóval ezen az oldalon kijelenthetjük teljes bizonyossággal, hogy kétféle ember ír ki ilyen kérdést.


- Reakcióvadász troll, aki valószínűleg férfi (bár lehet nő is) és arra kíváncsi, hogy hány privát üzenet érkezik.


- Önértékelési zavaros, PSZICHIÁTRIAI BETEG nő, aki amúgy lehet, hogy szebb lenne, mint Palvin Barbi, csak van valami apró pici akármi rajta, amiért akár 1-2 ember beszólt neki a múltban, sokszor még általánosban vagy az oviban és bolhából elefántot csinál.


Egyik sem válaszol a privátokra, de a kettőt általában úgy lehet megkülönböztetni egymástól, hogy ha valaki nagyon aktívnak mutatja magát és válaszolgat, akkor valószínűleg troll és csak a látszatát akarja fenntartani, hogy ő valóban csúnya nő. Olyanokkal szokták elszólni magukat, hogy photofeeleren hányas pontszámot értek el vagy Tinderen senki nem húzta őket jobbra vagy csak 50 éves segédmunkások, akik szexelni akartak.


Ilyen nincs. Ezt mindenki le tudja tesztelni saját magának is.


Ezek a nők valójában vagy túl magasra teszik a mércét és mellé az a meggyőződésük, hogy a külsejük miatt nem kopog be a 4 fal közé vagy szólítja le őket a villamoson a herceg és a SZERINTÜK szép lányoknak mennyivel könnyebb.


Majd idővel - a férfiakhoz hasonlóan - valóban egyre ápolatlanabbak, elhanyagoltabbak lesznek, hiszen egy ember akkor sugárzik a boldogságtól, ha boldog. Ha magányosan vergődik, akkor nem borotválkozik, nem öltözik szépen de bizonyos esetekben még a fürdést, hajmosást is kihagyja, szarik az egész életre.


De ez okozat, nem pedig ok. Csak férfiaknál az ok az, hogy valóban nem kellenek senkinek (bár ott is van, aki túl magasra teszi a lécet vagy defektes, esetleg külsőre igénytelen és változtatni nem akar), nőknél meg az, hogy NEM ISMERKEDNEK.


Még az aranyásó is jobb ennél, az legalább bevallja őszintén, hogy neki pénzes pasi kell. Vagy az a nő, aki leírja, hogy neki 185 magas kreol izmos adonisz kell, mert csak a szép pasikra nedvesedik és azért szingli.


De ezek a nők inkább itt sírnak a kérdésekben, hogy ők mennyire csúnyák, ahelyett, hogy bevallanák, hogy a teljesen átlagos külsejű (nem a felső 20% átlagos, hanem a normál eloszlás szerinti átlag férfi, volt aki azt írta, hogy Ryan Gosling is átlag) férfiakat is EGY KALAP ALÁ VESZIK az öreg, alkoholista segédmunkásokkal, inkább álszenteskednek, hogy nekik amúgy tök jó lenne egy normális férfi, de megmagyarázzák, hogy azzal már te eleve nem lehetsz normális férfi, ha ismeretlenül ráírsz egy nőre csak azért, mert ő annyit állít magáról, hogy csúnya.


Közben meg te valójában pontosan tudod, hogy ő nem csúnya, ezért vagy ennyire magabiztos.

2021. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ma 09:28 PONTOSAN!
2021. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szívesen megismerném viszont én sem vagyok az a jó pasi.
2021. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!