Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/916 A kérdező kommentje:
Egyébként azt nem is írtam, hogy aki nyer a párkapcsolati piacon, annak ebből egyfajta gazdasági előnye is származhat... nem is kicsi
2021. ápr. 14. 12:44
 2/916 anonim ***** válasza:
97%
Mit értesz az alatt, hogy "párkapcsolati piac", illetve miért írod azt, hogy ott "a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben"?
2021. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/916 anonim ***** válasza:
97%
2es, azért írja mert hülye. Ne bíztasd!
2021. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/916 A kérdező kommentje:
Férfiként kinézetben a felső 10% -ban kell lenni, hogy egyáltalán átmenjek a nől előszűrőjén. Nőként ehhez képest a Tinderen 5 perc alatt lehet találni hosszú távra minőségi férfit és ehhez elég csak nem az alsó 5% -ban lenni kinézetben.
2021. ápr. 14. 12:50
 5/916 A kérdező kommentje:
1,2: Ez is a feministák egy taktikája. Szimplán csak letagadják a probléma létezését.
2021. ápr. 14. 12:51
 6/916 anonim ***** válasza:
98%
Te k__aszott beteg vagy...😂
2021. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/916 anonim ***** válasza:
99%

Heteró párkapcsolatban nagyságrendileg(?) ugyanannyi férfi van, mint nő. Hiszen egy heteró párkapcsolat leggyakrabban egyenlő számú férfiból és nőből áll.

Tehát hogy lenne brutálisan és elképesztően alulmaradva bármelyik nem?

(Homoszexuális kapcsolatokról nem tudok sokat ilyen téren, de ott meg szerintem a meleg férfiakra nem igazán van hatással a leszbikus nők szerelmi/nemi élete, így nincs értelme hátrányokról beszélni ilyen értelemben.)

2021. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/916 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem létezik munkahelyi patriarchátus meg wage gap. Ilyet lehet játszani.


Aki tagadja a problémát, csináljon egy Tinder profilt egy átlagos férfival(nem instagram model) meg egy átlagos nővel. A matchek száma és a nők/férfiak viselkedése alapján egyértelmű lesz, miről beszélek.

2021. ápr. 14. 12:55
 9/916 anonim ***** válasza:
99%

"Aki tagadja a problémát, csináljon egy Tinder profilt egy átlagos férfival(nem instagram model) meg egy átlagos nővel. A matchek száma és a nők/férfiak viselkedése alapján egyértelmű lesz, miről beszélek."

Már kipróbáltam, és nem, nem azt tapasztaltam amit írsz.


Szóval? Ha ugyanannyi férfi és ugyanannyi nő van heteroszexuális párkapcsolatban, akkor hogy lehetne kevesebb férfi heteroszexuális párkapcsolatban, mint nő?

Nem jön ki a matek.

2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/916 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam, és nem, nem azt tapasztaltam amit írsz:


Vagy hazudsz, vagy nem átlagos férfit töltöttél fel.

2021. ápr. 14. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!