Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, milyen férfiaknál van esélyem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján a csúnyább, de valóban értékes, normális, jó személyiségű férfiak könnyen találnak akár csinosabb barátnőt is maguknak. Nekem eddig sajnos csak igénytelen, ápolatlan, buta férfiaknál lett volna esélyem, akiknek lényegében bárki megfelel, akinek lyuk van a lába között, bár ilyenek is csak elvétve találnak be.
2021. ápr. 14. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Önértékelés, kisugárzás sokat segít a dolgokon. Mindenkinek tök más a csinos és a csúnya.

Illetve az sem mindegy, hogy hol keresel.

2021. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Mindenki azt vonzza, amit ad magából.

Szóval tedd a külsődet olyanná, hogy tetssz magadnak.(új hajszin, frizura, kozmetikusnal szemöldök rendbe tétel, smink esetleg stb).

Előbb az önbizalmad tedd rendbe, utána talalkozni fogsz azzal a férfival aki hozzad fog illeni.

Kisugárzás nagyon fontos.

Lehetsz bármennyire csinos,szép, ha a kisugárzásod 0. Akkor nem kellesz az álomférfinak.

De ha esetleg nem rendelkezel olyan génekkel ami a plakatokon szerepel, s mégis a ragyogsz, a kisugárzásod miatt lehet olyan párkapcsolatod, hogy masik is megirigyelik. ;)

2021. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Rosszak az esélyeid. Dugásra kelleni fogsz soknak és nem fogják érteni, hogy ennek miért nem örülsz. Nagyon nagyon kevés értékes férfi van és ők a legtöbbször foglaltak.
2021. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Dugásra se nagyon kellek senkinek, fentebb írtam.
2021. ápr. 14. 21:11
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdenél nagyban ismerkedni, akkor biztos több lenne. Ez persze nem változtatna a tényen, hogy az ilyenek nem érnek semmit.
2021. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek más jelenti a szépséget, lehet csak rossz férfiakkal találkoztál eddig.

A leírtak alapján volt aki érdeklődött utánnad csak ők neked nem jöttek be.

Megkérdezhetem milyen korosztályban ismerkedsz?

2021. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Átlagosaknál, mivel a nők mindig feljebb keresgélnek.
2021. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Kicsit talán túloztam, összesen ketten érdeklődtek utánam. 19 évesen rövid ideig együtt is voltam egy kövér, buta, zsíros hajú, halmozottan hátrányos helyzetű családból származó "nagyonfalusi" fiúval. Nem ezek miatt lett vége, hanem a viselkedése miatt, de nyilván nem is vonzódtam hozzá kifejezetten.

Ezen kívül 3 éve, mikor diákként dolgoztam az egyik hipermarketben, a 40-es fogatlan biztonsági őr próbálkozott nálam, pont úgy, ahogy a többi diáklánynál is, meg merem kockáztatni, hogy kivétel nélkül.

2021. ápr. 14. 21:26
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja, még amikor középiskolás voltam, egy szatír rendszeresen el akart kísérni az iskolába és csókokat küldözgetett nekem
2021. ápr. 14. 21:29
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nehéz ügy. csak közhelyeket lehet erre durrogtatni, hogy mindenkinek más a szép, meg h nincs önbizalmad azért nem találsz, vagy h biztos nem jársz olyan helyeken ahol ismerkednek az emberek, stb..

Amúgy mit takar pontosan, hogy nem szép? Egyszerűen az arcod nem nőies? vagy sebes pattanásoktól? vagy extrémen túlsúlyos vagy?

2021. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!