Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nem szép, de nem is csúnya nőknek az online társkeresés maga a mennyország, míg a nem szép, de nem is csúnya férfiaknak maga a pokol?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy maga a mennyország? Szerintem inkább maga a rideg valóság.
2020. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyen nő vagyok, azaz átlagos. Számomra sikertelen az online társkeresés.
2020. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

a nem szép, de nem is csúnya nőknek

a nem szép, de nem is csúnya férfiaknak


Észrevetted te is a főoldalon? Szinte teljesen stimmel a sorköz a 2 bekezdés között, szimmetrikus. Látod? Nézd meg.

2020. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Talán azért, mert az összes p...na a nőknél van:DDDDD
2020. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
figyelj, a f**äszt nagyon sok póteszközzel helyettesíthetik, és egyre modernebb műfas**zokat készítenek, a puncit viszont nagyon nehéz pótolni valami utángyártottal.
2020. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen csak furcsa elképzeléseid vannak a mennyországról. Inkább egy rémálom a netes társkeresés. Mint tűt a szénakazalban.....
2020. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Te női oldalról ezt megtapasztaltad?


Női oldalról ezeket tapasztalta egy barátnőm (én nem online társkeresőztem, mert a személyes ismerkedést jobban preferálom, de ott voltam mellette, amikor a leveleket olvasta) - ezeket az üzeneteket egy szépen megfogalmazott, jó helyesírással megírt, értelmes adatlapra kapta, amihez egy ízléses, egyáltalán nem közönséges fotó volt róla feltöltve, átlagos külsejű nő. Le volt írva az adatlapra, kit keres (kor, lakhely pl.) és hogy csak komoly kapcsolat érdekli. Az első 20 válasz csak ilyen levél volt:

- "milyen bugyi van rajtad?"

- "borotválod-e a puncidat?"

- "mikor érnél rá szórakozni, cica?"

- "mennyiért szopsz?"

- szűrőkhöz képest 20 évvel idősebb, 100 km-rel arrébb lakó pasik

- botrány helyesírás

- kéretlen farokfotó meg izmozós tükörszelfi piszkos tükörnél

Ez neked mennyország, csak mert vki kiverné rá a farkát?

2020. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezeknek az is mennyország, ha megerőszakolnak, hiszen farok volt benned, mit akarsz még?
2020. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!