Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder fizetős szolgáltatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder fizetős szolgáltatásai működhetnek?

Figyelt kérdés
1 nap alatt 9db nem transzi matchem volt úgy, hogy mindenkit jobbra húztam. Ha elkezdeném tolni a pénzt a Tinderbe, szerintetek lenne esélyem?

2021. ápr. 19. 01:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Eddig 0 Ft -ot fizettem.
2021. ápr. 19. 01:39
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Túl sok esélyét nem látom, mivel csajozni nem tud helyetted az előfizetés. Ha nem tetszel a nőknek, akkor ha többnek mutat meg se fogsz arányaiban többnek tetszeni, viszont beeshet valami.


Ha tetszel 9-nek, aki nem transzi, akkor abból a 9-ből vigyél valakit randizni.

2021. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy hány match az, ahol már tetszek annyira, hogy megérje folytatni az első nap után.
2021. ápr. 19. 03:02
 4/9 anonim ***** válasza:
És azt tudod-e, hogy a Tinder bünteti a mindekit-jobbra-húzok dolgot. Ezzel kb. te kerülsz a leghátsó helyre és csak a legnépszerűtlenebb nőknek mutatják a képedet.
2021. ápr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazából mindenkit balra húztam, akinek 300nál több instagram követője van, vagy nagyon jól néz ki.
2021. ápr. 19. 03:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt goldom és kb a matcheim harmadát köszönhettem annak, kijelzi a tinder. Szerintem megérte
2021. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3: Nem értem a felvetésedet egyáltalán. Mi az, hogy "tetszek annyira, hogy megérje folytatni"?


Ez nem egy kib...ott számítógépes játék, ahol elegendő szavazat kell a klán többi tagjától, hogy magasabb szintű harcossá válhass.


Ha barátnőt akarsz, akkor 1 olyan nővel kell matchelned, akivel a legtöbb dologban passzolnak az elképzeléseitek. Az összes többi csak elaprózza a figyelmedet.


Ha meg dugni akarsz, akkor először is személyes talit kéne leszervezni, hiába van 40 matched, ha az első randis szexben senki nincs benne közülük, ellenben ezt nyíltan nem fogják közölni, mert az túl egyszerű lenne, hanem meggondolják magukat, így az egyik kinyírja a péntek estédet a másik meg a szombat estédet, miközben kevesebb közül itt is hamarabb kiderül, hogy ki az, aki tényleg bevállalós, nem kamus.

2021. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Ez nem egy kib...ott számítógépes játék, ahol elegendő szavazat kell a klán többi tagjától, hogy magasabb szintű harcossá válhass.":


De sajnos az. Ha kevés a matchem az azt jelenti, hogy akik írnak, se fognak annyira akarni találkozni.

2021. ápr. 19. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:

De az, hogy csak megalkuvásból húzott jobbra a duci csaj meg a gyerekes anyuka, illetve a 200 kilométerre lakó, vagy tényleg tetszel, az a matchek minőségétől függ, nem a számától.


Ezen plasztikai sebész vagy jobb, státusszimbólumokat sugárzó képek segíthetnének, nem Gold előfizetés. Ugyanis ARÁNYAIBAN nem lesz több matched.


Az meg, ha írogatsz valamelyikkel úgyis kiderül, hogy mennyire nyitott a személyes találkozóra. Akarhatja ő a Brad Pittet, ha az meg 80 lánnyal matchelt (szintén Gold nélkül) és még akkor sem ír vissza, ha a lány ír rá, mert így is alig győzi a dolgot, mert egyszerre írogat 5 lánnyal és még a hatodik is ráírt valamit, azt se kéne veszni hagyni.

2021. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!