Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már szánalmas vagyok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már szánalmas vagyok a nők többségének a szemébe, akkor már nem mindegy, hogy örök cölibátus vagy fizetős hölgy szolgáltatását veszem igénybe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rendelkezem a nők elvárásainak tökéletesen megfelelő feltételekkel.

2018. dec. 19. 07:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Akkor te mar fizetoshoz menj. Miert kinoznad magad?

Mar neked minden mindegy, elvezd ki, az mar mas teszta h penzert.

2018. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

És ha a fizetősök sem állnak szóba veled?


Inkább menj a biztosra, örök cölibátus, akkor nem érhet pofára esés

2018. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem teljesen mindegy.
2018. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Verd ki, az legalább ingyen van. Aztán lehet hogy még jobban is élvezed, a nők nagyrésze katasztrófális az ágyban. Aztán még a végén kiskutya leszel a szerelemért (mint a férfiak többsége), onnantól kezdve meg már a nőd lábtörlője is leszel. Idővel kiherél, megtapos, elveszíted azt a minimális önbecsülésed is, aztán mehetsz a levesbe.
2018. dec. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Ki a fene kéri rajtad ezt számon? Nem bántásból, de kétlem, hogy rajtad kívül bárkit is érdekelne, hogy milyen a szexuális életed. Úgyhogy csináld azt ami jól esik.
2018. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
De mindegy, a nők így is, úgy is gyűlölni fognak azért, mert csúnyának születtél. Egyébként a fizetősök szóba fognak állni veled, velem is szóba állnak, pedig nálam rondább nem lehetsz.
2018. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg munkán, alkotótevékenységen vagy bármi olyanon nem gondolkodtál, ami mondjuk a tágabb közösség hasznára lehet? Csak magadban pörögsz, te vagy a világ közepe magad számára, ez a baj... Neked JÁR a nő, ha másképp nem pénzért... Te mit teszel másokért? Milyen értéket képviselsz? Értékes munkát végzel a magad és mások javára?
2018. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is mindegy, vagyis nem. Sztem hozd ki az életedből, magadból mindent. Élvezd az életet, akár prostihoz is elmehetsz. Aztán egyszer csak azt veszed észre, h kering körülötted egy lány, egy nő, és mindent megtenne azért, h a párod lehessen. Lehet, nem top 10 csaj lesz, lehet ő sem felel meg a férfiak feltételeinek, de a te párod szeretne lenni.

Ez a helyzetet, ami most van, ez a jelen. De, ha a jelenben mindent beleraksz a holnapod lehet teljesen más, olyan amire vágysz.

2018. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem teljesen mindegy, hidd el! :)
2018. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mert gonosz vagy 9-es, nem érdekel embertársunk dilemmája. :)
2018. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!