Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnál a lányról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál a lányról ha ilyen dolgok derülnének ki róla? Eltántorítana az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Bántotta az apja több mint 10 éven át (verésre kell gondolni erőszakra nem). Nagyon zárkózott lett ettől, nehezen barátkozik, jelenleg sincsenek barátai. Még nem tudta feldolgozni a történteket, a szülei 5 éve váltak el azóta senki sem bántotta de még mindig vannak nyomai a múltjának a viselkedésén.

Altalános iskolában jól tanult, középiskolában megromlottak a jegyei, 2 x megbukott, végül az érettségit nem csinálta meg. Van egy szakmája de nem abban dolgozik. Így 20 éves kora felett kezdett el dolgozni, új szakmát tanulni, eddig nem tudott semmilyen nyelven de most kezdte el azt is. Most kezdi csak huszon x évesen össze szedni magát.

Nagyon előitéletekkel kezelnéd ha ilyen dolgok derülnének ki róla?



2021. ápr. 19. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem tántorítana el, ha amúgy értékes embert ismerek meg benne. Azt viszont szeretném, ha terápiára vagy pszichológushoz járna.
2021. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Itt a Gyakorin minden srácnak diplomás csaj kell. A valóságban meg örülnek bármilyen nőnek, aki szétteszi a lábát.
2021. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ehhez azért jobban kellene ismerni, milyen a személyisége egyénisége ilyen alap infókból nem ítélkezem elsőre!
2021. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
2es ezt a baromságot honnan vetted?? Az kel nekik hogy jó legyen az ágyban.
2021. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sok munka lesz neki h alkalmas legyen kapcsolatra.
2021. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy először magát kellene rendbe tennie, akár szakember segítségével, mielőtt belevág egy kapcsolatba. Mert mindazt, ami a feldolgozatlan múltjával együtt jár, nem lehet ráterhelni egy másik emberre. Akkor válik kapcsolatra alkalmassá, ha ezt előbb feldolgozza.
2021. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy ez a lány.

Egy jó tanács, először erősödj meg. Ha "gyenge vagy" még mindig erősen hat rád az, amilyen apukád volt, akkor a ragadozókat vonzod be. Az agresszív szemétládáknak fantasztikus értékük van a sérült embereket megtalálni és behálózni.

Ha nem akarsz magadnak rossz élményeket, akkor először járj terápiára, hozd rendbe magad, és úgy állj neki párt keresni, hogy az agresszív ragadozók ne szimatoljanak ki mérföldekről.

2021. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

egy ilyen szemellyel eleg nehez egyuttelni, mar csak amiatt a bizalmatlansag miatt is, amit ertheto okokbol mindenki fele erez.


tamogatnam abban hogy kezdjen terapiara jarni, de nem valoszinu hogy hosszu eletu lenne a kapcsolat. (csak azert nem maradnek vele, mert sajnalom es nem akarom megbantani, szerintem ez neki is megalazo lenne)

2021. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 ev letenni az erettsegit. Az mindenkeppen pozitiv, hogy elkezdte osszeszedni magat, de az hosszu ut, nem erdemes megtorni. Ha rendezte a multjat es az eletet is, akkor erdemes parkapcsolatba kezdeni.
2021. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy erős és talpra áll. nem tántorítana el próbálnám segíteni valahogy.

én is így vagyok valahogy 25 évesen bár szerencsére engem fizikailag nem bántottak,legalább is nem szüleim.

2021. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!