Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem egy lányt, kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, kapcsolat, barátság, vagy megutálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életem első nagy buliján megtaláltam számomra a megfelelő lányt, azóta eltelt 18 hónap. Ezt úgy éreztem el kell neki mondanom, nagyon kedves, különleges ember, jól nevelt, mondhatom hogy ritka ha már az ember találkozik egy olyan emberrel aki jól látja a világot, azon az első bulin unokatesóm, akinek a lány az osztálytárs azt mondta tök olyan vagyok mint ő, vagy ő mint én, nagyon élveztük a bulit, jó tánc partnerek lettünk, itt láttam hogy tele van élettel, és amikor beszélek vele Messengeren mindig motiváló amit ír, hogy próbál odafigyelni arra amit mond, van bennünk közös dolog és a látásmódunk is azonos.

Írtam neki dalszövegeket, amit elküldtem neki, felhoztam neki hogy írok dalszövegeket, és úgy alakult hogy elküldtem neki, azt tudtam hogy megbízhatók benne, majd idővel verseket is írtam, amiket elküldtem, sokáig azért nem akartam elmondani neki, mert akkor nem ismertem és előbb fogja egy barátját választani mint engem, és több mint másfél év után elmondtam neki hogy a verseimben rá gondolok, majd kiderült hogy van barátja, és lehet nem örülne neki hogy találkozna velem. A kérdés lényege most jönne: Szinte alig számíthattam valakire, igazából csak magamra, vannak rokonok stb, akik azt mondták itt vannak, mi értelme lesz egy kapcsolatnak ha egyedül megtudom csinálni a dolgokat? Vagy ha már egyedül is képes leszek az érzelmeket megölni? Nekem ez a lány nagy megváltást jelent az életemben, nem tudom hogy lesz más nő az életemben, de úgy érzem hogy én vele szeretném elképzelni ezt az élet dolgot, mit javasoltok tartsam vele a kapcsolatot? Bunkóság lenne ha innentől már nem foglalkoznák vele, olyan mintha semmibe venném ezt a kialakult barátságot, lelkem mélyén én valahogy mindig hiszek benne hogy vele lehetek egy jó pár év után, de a lényegnek annak kellene lennie hogy ő érezze jól magát.

Köszönöm hogy ha válaszolsz, mert akkor biztos hogy nem volt unalmas amit írtam. 🤷



2021. ápr. 18. 11:09
 1/9 anonim válasza:
91%
Szerintem ha szeretsz vele beszélgetni akkor tartsd vele a kapcsolatot, lehettek barátok (az csak nem zavarhatja a pasiját), de ne hajts rá, ügyelj arra, hogy ne tegyél félreérthető megjegyzéseket. Ez a nagyő-s dolog szerintem butaság, még fiatal vagy, előtted az egész élet, valószínűleg nem az első lány lesz a feleséged, hiába, hogy úgy érzed tökéletes. Biztos sok lány van, akinek azonos az érdeklődési köre mint a tied, szóval lesz még más ne aggódj. Kérdésedre válaszolva:legyetek barátok, tartsd vele a kapcsolatot, ne hajts rá ha azt szeretnéd hogy ő jól érezze magát. Sok szerencsét!
2021. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amikor megláttam őt,egy idő után jobban felfigyeltem rá. Tetszik és mint embert megszerettem.

Tiszteletben tartom a jelenlegi álláspontot,az én felfogásom szerint nem túl szép dolog masnak a boldogságára hajtani: ez lehet egy barát, haver, szerelem, vagy éppen egy munka.

Szeretnék vele továbbra is beszélgetni, de egy ideig nem tudom hogy írjanak neki bármit is mert nem akarom zavarni. Tudom hogy kell egy kis idő, mert amikor csak látom jó érzés tölt el, és átjár a boldogság. Már nem tudom hogy a szerelem fog bármit is jelenteni egy kapcsolat bekövetkezésében. Mert a végén a bizalom fog számítani, és nehéz eldönteni hogy valóban szeret-e az illető? mert amikor szerelmes az ember akkor nem mindig vesz észre dolgokat, és ezért kellenek az igaz barátok hogy ha téved is az ember, ők majd észreveszik hogy ez így nem jó! Örülök neki hogy mostanában változott ez a helyzet és lett pár igaznak mondható ember az életemben, de úgy érzem a lelkem mélyén mindig is kedvelni fogom a lányt, és félek hogy ez befog zavarni, hogy ha egyszer lesz egy társ az életemben. Mert valaki egyből megtalálja, valaki csak évekkel később, persze nem az a lényeg hogy minél előbb legyen egy társad, de az is igaz hogy nehéz újra megtalálni azt a személyt akivel eltudod képzelni az egész életed, az életedet se féltve.

2021. ápr. 18. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, majd lesz más, mindenkinél van jobb, minden téren.
2021. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

(Aki már elég érett ehhez leírhatja hogy miben kellene változtatnom vagy mi az amit egy fiatal rosszul csinál mint én?) Nagyon beleéltem magam,másfél hónapja láttam és egyből rámjött a szomorúság. 2 hete meghallottam a nevét és utána annyira kijött a szomorúság meg ki is akadtam hogy már a maszturbáláshoz se volt kedvem, egy hétig tartott ez a hülye állapot, úgy éreztem magam mint egy akna hogyha ha rá lépnek azonnal robbana.

Nem tudom végleg hogy felejtsem el? Az milyen kapcsolat lenne ahol a másik ember még nem teljesen felejtette el azt akit eltudna képzelni maga mellé és nem csak pár menetre szeretne, mert úgy nem működhet egy kapcsolat ameddig az előzőre gondolok. Persze miért is menne bele az ember egy ilyen kapcsolatba? Önzőség vagy nem,de mindenkinek van joga ahhoz hogy olyan emberrel legyen akit szeret, és ne kényszerből menjen bele, ahogy akiről most van szó ő is eldöntheti kivel akar lenni. A lány még csak most lesz 18 éves. Arra nem kérdeztem hogy mit érez, mert az se az én gusztusom hogy próbálkozzak a lánynál vagy ilyenről kérdezgettem, miközben van neki egy társa. A szerelem része már elmúlt annyira, hogyha meglátom vagy szóba jön csak akkor tér vissza néha. Van egy barátnője, aki csak kinézetre jön be, de nem érzem a szerelmet és erre már építeni se szeretnék egy kapcsolatot, főleg akkor ha a másik abszolút nem érez így.

Lehet ez nem nekem való, lehet hagynom kellene ezt és befejezni a saját terveim amiket az életben el akarok érni, ha sikerül, de nem akarom hogy valaki a dolgaim miatt akarjon velem lenni, mostanában lettek meg igazán a barátaim akikről tudom hogy nem támadnak hátba, velük jól is érzem magam, nem tudom mennyire szükséges az életben egy nő, de ha lesz is nem tudom mennyire bíznák meg benne, mert sok ember már a tárgyi értéket nézi és nem a saját személyiségét.

2021. máj. 24. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom végleg hogy felejtsem el?"

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, foglald el magad, ismerj meg új embereket, idővel tompulni fog az érzés, amint találsz valakit akivel kölcsönös a vonzalom, el fogod tudni engedni.


Azért, mert egy lánnyal egy hullámhosszon voltál és tetszik, nem jelenti, hogy ő az igazi, biztos van olyan lány, akivel hasonlóképpen jól érzed majd magad, csak meg kell találnod, ismerned. Eleve van benne egy elég nagy "hiba", hisz barátja van és nem akar tőled semmit. Keress tovább, ne ragadj le olyan vonatnál, ami nem vesz fel!

2021. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Közel 4 hónap elteltével, már sikerült elfelejteni.

Nem tudom miért, de nekem jó ha megszüntetem az ilyesféle kapcsolatokat és így elmúl, viszont azt se gondolom túl jónak hogy most akivel nem sikerül azzal végleg megszüntetni? Jobb nem beleszeretni minthogy ez legyen a vége. Nemrég megismertem egy lányt akinél kialakult egy kis fellángolás, ami még jobban eltudta velem feledtetni, erre a célra jó volt. Amit gondolok hogy a szerelemre nem bíznák rá egy kapcsolatot, szóval olyan alapon vagyok ezzel, ha nincs vele mit veszítenem akkor mennék bele, ugyanis sok ember életét ez töri meg, legyen akármilyen erős. (többet nem szeretnék attól akinél volt ez a fellángolás) korkülönbség miatt se, meg kicsit rossz irányba változtam, más lett az énem amióta tudom hogy nem lehetek a lánnyal, nem érdelt hogy hogyan viselkedek, amikor szerelmes voltam belé egyáltalán nem néztem nőkre nagyon, csak ő érdekelt. Nem az volt a célom hogy mielőbb lefeküdjünk, csak hogy vele legyek mert szerettem, de mostmár mintha változott volna a véleményem hogy nem csak a nő érdekel hanem hogy jó lenne vele lefeküdni, tudom hogy nem helyes, mivel ne ez legyen a cél, ezért is szeretnék az lenni aki voltam, mivel ez tudom hogy nem én vagyok.

2021. aug. 1. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Túlagyalod, feküdj csak le vele és utána dobjad. :)
2021. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Telik az időd az àlmodozàssal, a valóság még elmegy melletted
2021. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az hogy szeretnék tőle bármit is, sikerült lezárnom, igaz kellett hozzá 3 hónap nagyjából. Én mint embert megszerettem pedig aztán semmi közöm hozzá, emberileg más és tényleg nem volt ilyen ember az életemben. Köszönöm az üzeneteket.
2021. aug. 3. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!