Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akik eltekintenek attól, ha egy 30 év feletti férfi a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 15:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%
Még? Szerintem régen SEM igazán léteztek.
2021. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, hogy hol? Erre szerinted 10000-ből hány mondaná, hogy lúzer vagy? [link]
2021. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne létezne. Csomó olyan hülye van aki még maga is odaköltözik, odaszül, aztán meg rinyál, hogy anyós házában anyóshoz kell alkalmazkodni.
2021. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
46%
Sosem értettem a nőket. Miért jobb egy albit vagy hitelt nyögő pasi, mint az olyan, aki egy nagy házban él a normális szüleivel? Női logika...
2021. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ennél bonyolultabb dolog. Manapság sajnos egyre gyakoribb az, hogy bár lenne rá igény, de anyagilag nem engedhetik meg maguknak a párok, hogy egy teljesen külön, független lakásba költözzenek. Azt gondolom, hogy a végső cél a nem mindegy, hogy örökre ott tervezed (tehát több generáció együttélését) vagy addig, amíg nincs lehetőséged a változtatásra.

Véleményem szerint ez utóbbi nem ciki, mert sajnos ez a mai valóság, de az megint más téma ha valaki azért nem költözik el, mert neki így “kényelmesebb” meg nem tud önállósodni, mert az viszont gáz.

2021. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
Vannak akik egyedül nem de ha már van társuk akkor elköltöznek albérletbe mert úgy anyagilag sokkal könnyebb.
2021. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Bőven léteznek, személy szerint nem is értem. Például a párom 32 éves öccse, aki nem néz ki jól, a személyisége is rettenetes, és simán keres annyit, amennyiből megélne egyedül, de nem hajlandó elköltözni az anyjától a másfél szobás panelból (és nem segít az anyjának se anyagilag, se máshogy, csak élvezi a kiszolgálást és gyűjtögeti a pénzt a legújabb kütyükre). Voltak komolyabb kapcsolatai is normális, csinos nőkkel (az egyikhez egy időre oda is költözött) + sok alkalmi, és ahányszor látogatóba megyünk anyóshoz, mostanában mindig másik csinos csaj jön ki a szobájából köszönni.

Vagy ott van unokatestvérem, aki már 40 elmúlt, otthon lakik (bár ők pénzesek, szóval inkább hasonlít a házuk a kettes által linkelthez, mint a fentebb említett panelhez), nem dolgozik, maximum néha alkalmi melókat, a segge alá pakolnak mindent a 60+os szülei, és 20 évvel fiatalabb, szép barátnői szoktak lenni. Mondjuk ő elég jó pasinak számít, ha csak a külsőt nézzük.

2021. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Persze. 46 éves parom is a szüleitől költözött hozzám.
2021. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
62%

"Miért jobb egy albit vagy hitelt nyögő pasi, mint az olyan, aki egy nagy házban él a normális szüleivel?"


Akármilyen normálisak, a te szüleid, nem az enyémek. Nekem idegenek.

2021. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%
Vannak, akiknek nem szamit, masoknak meg igen. Mivel a 30 felett anyjukkal elok altalaban lehutok, ezert sokan menekulore fogjak, nehogy anyuci pici fia a nyakukba szakadjon. De vannak, akik ennek ellenere is bevallalnak egy kapcsolatot. Szerintem pont azert jo szuro az ilyen, mert aki meg tud elni egyedul, az nem fog a megelhetes miatt radakaszkodni, hanem egyenlo felkent tud a kapcsolatban reszt venni. Onszantabol van veled, nem kenyszerbol. Addig marad, amig megfelel neki a kapcsolat. Egy ilyen ember sokkal inkabb kepes tenni onmagaert es a kapcsolatert is.
2021. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!