Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai világban ekkora elfogadás van ez ügyben miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Ugye már van bodypositivity, meg gedermozgalom, blm és társai. De a 21.században miért tartunk ott hogy a magasság alapján ítélünk meg valakit? Miért nem lehet normális az hogy a lány egymagas vagy magasabb egy fiútól? Ez is bizonyítja hogy nincs igazi elfogadás és egyenlőség

2021. ápr. 21. 14:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan, hogy az átlag magasságú férfi több, mint 10 cm-vel magasabb az átlag nőnél?
2021. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
33%
#30 akkor pontozzál már fel, mert úgy tűnik, megint kifogtunk egy mimóza lelkű lepontozósereget, akik nem tudják feldolgozni, hogy az embereknek az ismerkedésben voltak és lesznek külső-belső elvárásaik.
2021. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
37%

Itt ne lepodj meg. Csak az a velemeny a jo, ami mindenki popojat kitorli.


A regi pontozos rendszer jobb volt.

2021. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
13%

31. És az, hogy a 170-175 feletti nők legtöbbje 180 feletti férfit akar, mindeközben pedig a 150-170 közti nők egy óriási nagy szelete is szintén? De már a 180 sem elég sokszor, inkább a 185-190.


Magyarországon közben a férfiak átlagmagassága 176 cm.

2021. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
27%

Nincs elfogadas.


Magas, vekony, szemuveges srac vagyok. Az iskolaban csufoltak, megszegyenitettek gyerekkorom ota blablabla. Tarsat keresni megalazo es degradalo. Egybol a kulsommel van bajuk, hiaba vagyok magas. Nok is sokszor gaz stilusban alaznak meg a kulsom miatt. Ez van.


Nem vagyok atlagos, sosem kertem sem kaptam kulonlees banasmodot, filmszerepet stb. Nok "az elfogadas jegyeben" nem kezeltek mashogy, hogy jaaaj testpozitiv. Szerintem ha pasikent csinalnam ezt a jaj testpozitiv vagyok, tiszteljetek dolgot, kirohognenek.


Nem. A vilag nem elfogado, te a mediarol beszelsz es a cegekrol. Mert ez divat.


Mindenfele ember van, el kell fogadni egymast. Max ne bantsuk a masikat a kulseje, szarmazasa, szexualitasa miatt, de emiatt ne is emeljuk magunk fele. Te alacsony vagy, en magas. A masik meg meleg. Es? Mindenki mas, mindenkiben van jo es rossz tulajdonsag is.

2021. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
24%

REÁLISAN!


Valóban reálisan nézzünk pár dolgot.


Vegyünk, egy mai szemmel "jó partner" pasit.

- 180 centi.

- Sportos vagy legalább nem elhízott.

- Diplomás.

- Normális fizu, mondjuk 400+.

- Kocsi. Nem 30M-es, de nem is 20 éves Opel.

- Lakás. Nem feltétlen luxus, de nem is egy vizes kajiba falun. lehet hiteles is.

- 30 alatti.

- Városi.

- Hetero.

- Komoly kapcsolatot akar.

- Valamennyire tud dugni.


Ezeknek 1000-ből hány pasi felel meg?

2021. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
41%

36. Ez nem így megy. Én amiket felsoroltál 11 dolog, azokból 9-nek megfelelek. Mégis iszonyú nehéz a külsőre velem egy szinten lévő nők között párt találnom, mert ha már csak 1 dolognak nem felelsz meg (és még vannak olyan dolgok, amiket a listádban fel sem soroltál), akkor az miatt ejtve vagy.


Tehát ez még csak nem is úgy megy, hogy minél több dolognak megfelelsz, arányaiban annál nagyobb az esélyed folyamatosan. Nem. Helyette ha már 1-2 dolognak nem felelsz meg, akkor drasztikusan csökkennek az esélyeid. Vannak nálam csúnyább, csóróbb vagy szerencsétlenebb sorsú férfiak bőven az életben, sajnos ismerek is néhányat, illetve rengetegről olvastam már a neten, úgyhogy elképzelni sem tudom nekik milyen nehéz lehet, ha nekem viszonylag jó háttérrel (szinte minden értelemben) ennyire az.

2021. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
86%

Ha te elfogadod a transzneműeket, miért nem jössz össze transz nővel?


Mindenki elfogadja az alacsony embereket, csak nem feltétlenül jönnek össze velük, mert nem vonzódnak hozzájuk.

2021. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
19%

Istenem ide semmit nem lehet irni, mert lepontoz a sok onerzetes puhalelku nyunyoka.



Biztos alacsonyak

2021. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Halom egymagas párt ismerek és jó pár olyat is láttam már, ahol a nő volt magasabb, akár ilyen 10-15 centikkel is. Még hírességek között is van ilyen, Tom Cruise pl 170 cm és évekig volt házas Nicole Kidmannel, aki 180. Pedig utóbbi esélyesen bárkit megkaphatott volna, nála sokkal magasabb pasikat is. Mégis vele volt együtt. Ennyit erről.

Ellenben meleg, pláne férfi-férfi párt itthon talán még sosem láttam pl kézen fogva sétálni az utcán. Több homoszexuális férfi ismerősöm is van, mindegyikük szégyelli, nem meri felvállalni nyilvánosan, de még a szomszédok is volt, hogy megszólták őket, hogy juj két pasi együtt lakik, pedig soha semmi “olyat” nem csináltak nyilvánosan. De már az albérlet keresésnél is volt, aki ferdén nézett rájuk, hogy miért akar két férfi lakást kivenni. Arról nem is beszélve, hogy egyiküknek a szülei sem fogadják el, mióta kiderült (tizenéve), messze nem a régi a kapcsolatuk, a párját sokáig haza sem vihette, de most is feszült a hangulat, ha nagy ritkán mennek együtt stb stb.

2021. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!