Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem vajon miért nem jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vajon miért nem jár gyengédség, elfogadás, ne adj’Isten rendszeres szex még középkorú férfiként sem??

Figyelt kérdés
Ennyire omega volnék? Még nem mondták… De hát képtelenség így élni.
2021. febr. 12. 00:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kerdés konkrétan? Mi az ami miatt nem megy az ismerkedés?
2021. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Képtelenségnek nem mondanám mert van aki így él, de nyilván nem egyszerű és nem könnyű ezek nélkül élni amiket felsoroltál. Először valóban azt kellene kideríteni hogy mi az oka hogy nem tudsz ismerkedni, ha pedig tudatosult benned, akkor el kell gondolkodni azon hogy mit tettél hogy ezen változtass vagy mit tehetsz hogy sikeresebben menjen az ismerkedés.

Megjegyzem középkorban azért elég nehéz megtalálni a megfelelő partnert, mivel ebben a korban már a legtöbb ember élettársi, vagy családos életét él. Ezt magam is tapasztalom mert 30 felett vagyok én is, és bizony nem könnyű a társkeresés.

2021. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Például: ír nekem egy korban abszolút hozzám illő nő, azzal kezdi, "na hát, úgy éreztem, mintha nekem szólna ez a hirdetés". Én is örülök, szimpatikus dolgokat mondott. Válaszolok. Másnap reggel jön az újabb levél. Én aznap igen fáradt vagyok, és nincs erőm visszaírni, meg töprengek is is, mit mondjak, így csak reggelre jutok el a viszonválaszig. Amikor el akarom küldeni, látom, hogy sértődötten törölte a regisztrációját…
2021. febr. 12. 01:18
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

3

Ja, biztosan miattad. :D

2021. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ezt hívják pechnek.
2021. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát ha akar velem tényleg levelezni, de más miatt töröl, miért nem indít egy újat…
2021. febr. 12. 01:23
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, rám jött az elkeseredés. Annyiszor estem már pofára, hogy kicsit besokalltam.
2021. febr. 12. 01:24
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeritned miért nem jár, kérdező. A válasz ott van benned.
2021. febr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
huha egy bölcs
2021. febr. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is így vok
2021. febr. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!