Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kompromisszumképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kompromisszumképtelen sok nő?

Figyelt kérdés

REÁLISAN!


Valóban reálisan nézzünk pár dolgot.


Vegyünk, egy mai szemmel "jó partner" pasit.


- 180 centi.


- Sportos vagy legalább nem elhízott.


- Diplomás.


- Normális fizu, mondjuk 400+.


- Kocsi. Nem 30M-es, de nem is 20 éves Opel.


- Lakás. Nem feltétlen luxus, de nem is egy vizes kajiba falun. lehet hiteles is.


- 30 alatti.


- Városi.


- Hetero.


- Komoly kapcsolatot akar.


- Valamennyire tud dugni.


Ezeknek 1000-ből hány pasi felel meg?


És a lényeg! Miért nem lehet ezekből engedni?


2021. ápr. 21. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még ennél is többet várok el, de mivel ugyanazt tudtam nyújtani, sosem okozott megugorhatatlan magasságot senkinek.
2021. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Mert átlag nőkre is 100 álló farkú pasi ácsingózik, így megtehetik, hogy kiválasztják azt, amelyik 180 magas, van lakása és nettó 400 at keres.
2021. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Ezek nem nagy elvárások! Az összes pasim rendelkezett ezekkel.


28/N

2021. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, és ennek a listának én is megfelelek. (Nyilván a 180 cm-nek nem :))


Miért kéne ezekből engedni? Miért kéne egy 30 feletti vagy hájas pasival összejönnöm? Na jó, nem kell, hogy saját lakása legyen (nekem van egy kicsi), majd veszünk közösen, ha odáig jutunk.

A 178 cm sem akadály, de nehogy már extrém elvárás legyen az, hogy heteró legyen és ne legyen kövér. :D

2021. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
35 F vagyok, de a többi stimmel. Egyébként nem kötöm az ismerkedés elején a nők orrára az anyagi helyzetem, és alig árulok el magamról valamit. Mert aki alapból egy ilyen listával indít az nem engem szeret.
2021. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez a lista semmi.


"Mert aki alapból egy ilyen listával indít az nem engem szeret."

Ismerkedés elején még senki nem szereti a másikat, és lúzwer, kövér, tanulatlan alakot nem is akar.

2021. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

180 centi.

Nekem inkább a 180 alatti jön be. Nem jönnek be a nagyon magas pasik.


- Sportos vagy legalább nem elhízott.

Én se vagyok elhízott. A partnerem se legyen. Egyszerűen nem jönnek be a csöcsös "mackó" pasik.


- Diplomás.

Nem fontos. Nekem van, de mem tartom fontosnak. Anélkül is lehet valaki okos/lehet jó munkája.


- Normális fizu, mondjuk 400+.

Nettó 240 is elég.

Képes legyen eltartani magát, fedezni a saját kiadásait.


- Kocsi. Nem 30M-es, de nem is 20 éves Opel.

Nem fontos, amúgy 20 éves vagy öregebb autóval sincs gondom.


- Lakás. Nem feltétlen luxus, de nem is egy vizes kajiba falun. lehet hiteles is.

Hitel inkább ne legyen. Max ha fizeti rendesen.

Nekem van házam, de az nem fog a közösbe menni. Legyen sajátja, akár falun is, vagy ha házat akar oldja meg maga. Én nem veszek fel hitelt, nem leszek csokra tenyésztehén.


- 30 alatti.

Én is 30 alatti vagyok. Nem akarok sokkal idősebbet magamtól. Max 35 éves lehet..


- Városi.

Igen. Fontos. Laktam már falun, és megrapasztaltam hogy a falusiaktól rosszabb nincs. Egy oláh cigány 100x különb.


- Hetero.



- Komoly kapcsolatot akar.



- Valamennyire tud dugni.

Nem utolsó szempont.

Volt olyan barátom aki úgy csinálta, mintha fekvőtámaszozna...

Ha én voltam felül beremegett mintha áramütés érte volna.

Végül megegyeztünk hogy csak feküdjön. Ne csináljon semmit. Tiszta Ted Bundynak éreztem magam.

Azért ettől legyen jobb.

2021. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális fizu, mondjuk 400+.


Nettó 240 is elég.


Képes legyen eltartani magát, fedezni a saját kiadásait.


Maradjunk annyiban, hogy Borsodban, Hajdúban, Szabolcsban, Hevesben, Jász-Nagykunban, Nógrádban és még pár déli megyében ez normális, jó fizu, de Pesten, Győrben 300 alatt létezni is nehéz.

2021. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!