Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kompromisszumképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kompromisszumképtelen sok nő?

Figyelt kérdés

REÁLISAN!


Valóban reálisan nézzünk pár dolgot.


Vegyünk, egy mai szemmel "jó partner" pasit.


- 180 centi.


- Sportos vagy legalább nem elhízott.


- Diplomás.


- Normális fizu, mondjuk 400+.


- Kocsi. Nem 30M-es, de nem is 20 éves Opel.


- Lakás. Nem feltétlen luxus, de nem is egy vizes kajiba falun. lehet hiteles is.


- 30 alatti.


- Városi.


- Hetero.


- Komoly kapcsolatot akar.


- Valamennyire tud dugni.


Ezeknek 1000-ből hány pasi felel meg?


És a lényeg! Miért nem lehet ezekből engedni?


2021. ápr. 21. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a teszkópénztáros barátnőimnek is mind minimum ilyen pasijai vannak, meg a szülőfalumban a gyári munkásoknak.

Miért nem tudsz engedni az igényeidből, hogy csak és kizárólag városi felsőközéposztálybeli top nők közül válogatnál?

2021. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
(Főleg, ha te nem ugrod meg a szintet)
2021. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

-Nem vagyok diplomás


-Nem keresek 400at


-Biszex vagyok


-Nincs kocsim


-Nincs saját lakásom


-Nem akartam mindig komoly kapcsolatot



ÉS MINDIG VOLT NŐM HA AKARTAM


Tehát, te vagy a szerencsétlen. ☺

2021. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok ilyen és az ismerőseim többsége sem. Nem tudom te hol élsz. Amúgy ez nem a tini kategória kisfiam.
2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

A párom ennek a listának majdnem tökéletesen megfelel. Annyi, hogy nem 30 alatti, de mivel én is 30 vagyok már, és szeretem, ha a férfi picivel idősebb. Szóval a feljavított listádnak megfelel:D


De egyébként:

- nem elvárás a kocsi (előző páromnak még jogsija se volt)

- nem elvárás a saját lakás (előző páromnak az sem volt)

- nem elvárás 400+ fizetés (előző páromnak sem volt)

- a diploma sem feltétel, ha értelmes, de tény, hogy általában diplomásokkal értetettem meg magam

- a 180 centi sem elvárás, mivel csak 162 cm vagyok, és pont elég, ha nem alacsonyabb nálam (előző párom 170 cm volt)

- még sosem gondoltam oylat, hogy csak városival kezdenék:D N

2021. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

A pasim 172 centi, en 169 vagyok.

Sportos volt, de most nem edz, elengedte magat, pedig imadtam a kockas hasat es a szeles vallait😔😭

Nincs diplomaja.

300 alatt keres.

15 eves autoja van.

Nincs lakasa.

30 alatti.

Nem varosi.

Hetero.

Tud dugni.

Most jobb?

23N

2021. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

180 centi. A párom 168 centi, pont, mint én.



- Sportos vagy legalább nem elhízott. - kb 90 kiló, nagyon szép vállai vannak, de van hozzá egy előre lógó hasa, főleg mióta a konditermek zártak. De nem egy hájpacni, azt nem bírom.



- Diplomás. Szakmát végzett, majd külföldön szerzett képesítést, amivel itthon magántanárként dolgozhat és erre épített egy magánvállalkozást. Emellett több egyéb képesítése is van, de ha a magyar tanulmányait vesszük, akkor nincs érettségi se, nem, hogy diploma.



- Normális fizu, mondjuk 400+. Változó, mikor megismertem két helyen dolgozott aktívan és plusz alkalmi munkákat is vállalt, hogy fenn tudjon maradni és a magánvállalkozást beindítani. Azóta is ingadozik a fizetése, főleg most, covid idején.



- Kocsi. Nem 30M-es, de nem is 20 éves Opel. Mikor megismerkedtünk egyáltalán nem volt neki, majd szerzet egy 20+ éves lerúgott skodát, aztán volt azóta rengeteg autója, most egy 11 éves Ford van.



- Lakás. Nem feltétlen luxus, de nem is egy vizes kajiba falun. lehet hiteles is. Amikor megismertem egy elég igénytelen panel lakása volt, amit a külföldi munka során megspórolt pénzéből és hitelből vett. Most vett egy házat, szintén hitelre.



- 30 alatti. 28 volt mikor megismertem, most 35 éves.



- Városi. Na ez mondjuk valóban srimmel, de tekintve, hogy mindketten egy megyeszékhelyen lakunk, fura lenne, ha nem így lenne.



- Hetero. Ugyan ő hetero, de semmi bajom a biszexekkel.



- Komoly kapcsolatot akár. Még szép, hiszen én is azt kerestem. 7 éve vagyunk együtt.



- Valamennyire tud dugni. Nagyon tud "dugni". Szép is lenne, ha egy halom xar lenne a szexuális életünk. A minimum, hogy a férfi odafigyel és igyekszik, ha szexelni akar egy nővel.

2021. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezek nem számítanak szerintem sem,fejleszd önmagad,az egyes hozzászólónak szerintem nincs igaza,ha egy nőnek szimpatikus vagy kapsz esélyt ennyi,de el kell fogadnod hogy minden nőnek megvan az ideál,de például a magasság egy személyes találkozónál nem vetekedhet a kisugárzásoddal ,ha szimpatikus vagy nem igazán fog számítani az a 10+ centi hidd el,vannak nők akik ragaszkodnak nagyon az ideálhoz és vannak akik kevésbé,az a döntő hogy belsőre mennyire fogod meg elsősorban,és a pénz munka kocsi hasonlóképpen másodlagos egy olyan nőnek aki valóban egy társat keres. Nem a társkereső oldalak alapján kell megítélni a nők többségét de ez igaz a férfiakra is,ott lehet adatokat megadni de láthatod hogy sokan ki sem töltik ezeket hisz nagyon jól tudják hogy nem ezen múlik a szimpátia. Az elsők között van a külső ez természetes, arc ,kiállás,és ápoltság ezek amik az első benyomásnál fontos legyen az nő vagy férfi, a második a személyiséged és szerintem ez a legfontosabb hogy el tudd dönteni hogy passzoltok vagy sem ,ha ez nincs meg akkor hiába a tökéletes külső a kocsi jó fizu stb... Mert ezek önmagukban téged nem tesznek boldoggá,neked egy társ kell és nem a pénze,autója és jó állása .Remélem érted mire gondolok. Akik ideálokat kergetnek és kötik a karóhoz az ebet idővel be fogják látni hogy ez nem vezet boldogsághoz,lehet hogy ehhez több idő kell számukra és több kapcsolat. 35f
2021. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Öhm.. hát, lássuk:

- A jelenlegi párom "csak" 172 cm, semmi bajom nincs vele, pedig 169 cm vagyok.

- Sportos vagy legalább nem elhízott. Hát, igen, sportol rendesen, ahogy én is megemelem a seggem és futok. Nem látom, hol a gond.

- Diplomás. Én is nem mellesleg, mester szakon vagyok. Problem?

- Nem, még gyakornok, de nem is várom, hogy egyből milliókat hozzon haza.

- Nincs jogsija, nemhogy kocsija.

- Lakás sehol, gyűjtöget, hogy majd albiba menjen fél év múlva.

- 24 éves, mert én meg 23. Hadd, ne kelljen egy 40 éves fószerrel lennem. :D Azt akkor meg azért kapnám az ívet.

- Budapesti. Na, és akkor mi van? :D

- Hetero. Furcsa is lenne, ha homokos lenne nem? :D Meg én is hetero vagyok, szóval ezt pont nem érzem irreálisnak.

- Komoly kapcsolatot akar. Mert mit akarjon? :D Hát, ha én is komolyat akarok, akkor azt keresek, aki ugyanerre vágyik. Megint értelmetlen pont.

- Egészen jók vagyunk az ágyban. Volt tapasztalata. De ez hol is irreális egy 24 éves embernél? :D Addigra az emberek jelentős hányadának 1-2 kapcsolat csak becsúszik.

2021. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, van amiből tudok engedni, de van amiből nem. És szerintem ezt szuverén jogom eldönteni. Pont ugyanúgy, ahogy a pasinak is joga van eldönteni, hogy tetszem-e neki, vagy sem.

Lássuk a listát.

- Magasság. Ebből nem engedek és kész. Legyen nálam magasabb, én 172 cm vagyok. Sajnálom, ez van.

- Normális testalkat. Szerintem ez is alap. Amennyiben én teszek a testemért, azért hogy jól nézzek ki, elvárom hogy a párom szintén ilyen beállítottságú legyen.

- Diploma. Nem érdekel, van-e vagy nincs. Ami fontos, hogy olyan munkát végezzen, amiben kihívást talál, nem vegetálva végzi és vannak életcéljai.

- Fizetés. Nem kell nettó 400+, de azért keressen annyit, hogy megéljen és valamennyit tartalékoljon, mert sosem lehet tudni, éppen a covid miatt is , többek között.

- Kocsi. Sosem érdekelt, van-e kocsia vagy nincs. Nekem nincs, jogsim sincs, nem várom el a partnertől sem. Pesten pláne nem, a belvárosban gyakorléatilag felesleges. Nyilván ha vidéken élnék, olyan helyen ahol megy napi három busz összesen, akkor más lenne a helyzet.

- Lakás. Annyit várok el, hogy külön éljen a szüleitől. (Tudom tudom szipirtyó vagyok :D ) Viszont az nem érdekel hogy saját, vagy bérlemény. Ha bérlemény, és később komolyra fordul akár együtt is vehetünk majd lakást, tehát nálam ez nem szempont. Sőt, inkább legyen bérlemény mint saját, mert senki lakásába nem költöznék csak úgy oda.

- Ezt a 30 alatti részt őszintén nem értem. :D Nyilván a a kor nálam számít, max 10 év a férfi javára ami álam belefér, és nálam fiatalabbal nem kezdek. Nyilván élete végéig senki nem marad 30 alatti.

- Városi. Hát, igen, mivel én városban lakom, nyilván ez előny, már csak a közlekedés szempontjából is, amit fentebb írtam. Én nem költözök tanyára, vagy ilyesmi.

- Heteró. Még szép, hogy az legyen. Semmi bajom más szexuális beállítotttságú emberekkel, de kapcsolatra nem kell, hogy elfogadjam őket.

- Komoly kapcsolatot akar. Ez is egyértelmű, nem engedek ebből. Sosem volt kalandom, nem vagyok az a típus és nem is érdekel az ilyesmi.

- Valamennyire tud dugni. Hát, ne csak valamennyire tudjon, hanem rendesen.


És, hogy nincs olyan férfi aki ennek 100%-ban meg tud felelni? Elárulom, de, van, 2 éve a férjem.

2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!