Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját szintező emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját szintező emberek között van, aki be tudna mutatni egy magányos férfit a saját szintjének, nem pedig csak trollkodik?

Figyelt kérdés

Mert divat lett itt az oldalon a világot a saját világképünkre kalapálni csak azért, mert nem fér bele a valóságunkba és nem akarunk tudomást venni arról a tényről, hogy teljesen átlagos férfiak, akik nem is betegek mentálisan mégsem találnak társat és nem azért, mert túl nagyok az igényeik (annak ellenére, hogy értelemszerűen akárkivel nem jönnének össze, de inkább belső érték fókuszúak).


Akiknek ez a hitvallása, hajlandó lenne ezt be is bizonyítani, vagy csak jól esik itt betrollkodni, hogy biztos bennünk van a hiba?


(Nem azért írok többes számban, mert az összes itteni férfit képviselem, hiszen én vagyok annyira mértékletes, hogy akit nem ismerek, arról nem alkotok messzemenő véleményt).



2021. ápr. 23. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egy ilyen mentalitású fickótól inkább megóvom minden női ismerősömet.
2021. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 😂😂😂

29/N

2021. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szintezés csak akkor igaz, ha szembetűnő a különbség közted és a csaj között.

Ha alacsony vagy, pohos testű és előnytelen arcú, akkor egy modell alkatú lánynál nincs reális esélyed.

2021. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Régebben úgy nézett ki az oldal, hogy hogy mindkét nemből volt pár problémás, aki nyomta a dolgait, de a többség átlagos volt. Oké, néha egymásnak ugrott a két nem, de nem a szélsőség volt a jellemző.

Egy ideje azonban már nagyon elcsúszott valami. Férfiként konkrétan használhatatlan az oldal. A férfiak részéről megmaradt ugyanaz, hogy van pár incel, a nők részéről viszont már rengeteg lett a férfigyűlölő vagy önámító. Egy ideje már csak arról szól az oldal, hogy a nők mennyire jók, a férfiak mennyire rosszak, aki meg mást mer gondolni, az meg automatikusan megkapja az incel jelzőt. Mert csak. (Érdemes megnézni, hogy egy ugyanolyan tartalmú válasz a nőkről és a férfiakról mennyire ellentétes pontozást kap.)


Jelenleg az oldalon a férfiak problémái nemlétezőként vannak kezelve, a nők pedig mindig áldozatok. Kialakult egy keménymag, amely naponta tolja magát egyre mélyebbre a tévképzetekbe. Vitára képtelenek, csak hisztiznek. Pont úgy, mint az általuk lenézett réteg. Miközben pedig panaszkodnak, hogy mennyi incel szólja le a nőket, addig burkoltan sokkal, de sokkal több férfigyűlöletet tolnak az oldalra.


Durva egyébként, hogy nekem pár válaszomnál írtak nők is, hogy inkább hozzá sem mernek szólni kérdésekhez, mert úgysem hiszik el róluk, hogy nők és a nők meg letépik a fejüket. Van 3 nő ismerősöm is, akit régebben ebben a kategóriában ismertem meg. Egyikük sincs már az oldalon és ugyanaz a véleményük, amit írtam. Sőt, pár kérdést és választ már megmutattam a hús-vér, élettel rendelkező női ismerőseimnek. 10-ből 9 nagyon gáznak tartotta, amit itt a nők többsége nyom.


Szóval, szerintem örülj, hogy nem az itteni nők keresnek neked nőt. Valószínűleg nem járnál jól velük.

2021. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mellékesen elég szánalmas ha egy nőnek kell nőt keresnie neked....

Ha nem nézel ki jól akkor meg amúgyis Bas.zhatod

2021. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Sokan azt nem értik, hogy a férfiak főleg a külsőt nézik a nőkön és az alapján döntenek. (Meg még tartós kapcsolatnál kisebb részt személyiség.)


Fordítva viszont férfiként nem csak a külső számít a nők szemében. Lehet kompenzálni egy nem túl jó kinéző férfinak a pénzével és/vagy a nők számára vonzó személyiségével is, ha van neki valamelyik.

2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

#6: Annyival jobban nézik a férfiak a külsőt, hogy tinderen kevesebb nőt húznak be, mint fordítva!

Ja, nem.

Mindkét nem nézi a külsőt, csak az egyik nem megalkuvóbb és kevesebbel is beéri, ha csak annyi jut. Kompenzálni is mindkét nem tud, csak mással.

2021. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

7. Akkor mondjuk így: Mindkét nemnél nagyon fontos a külső, de a nők szemében még más dolgok is nagyon fontosak.


Elég sok átlagos kinézetű férfit látok minden felé szép nővel, akik tudtak pénzzel és/vagy a nők számára megnyerő személyiségükkel kompenzálni.


Egy nő ha csúnya nem tud mivel kompenzálni, hogy magánál jobb pasit kapjon.

2021. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a problémád? Igen, megtalálni a párunkat nehéz feladat, nem lehet katalógusból választani. Mindig van bennünk hiba, ezekkel tisztában kell lennünk, és amin változtatni szeretnénk, azon dolgozni kell. Ha valami sorozatosan nem megy, és ez nem tetszik, felül kell vizsgálnunk, hogy miért van ez így, és mit tehetünk/mit akarunk megtenni a változás vagy alkalmazkodás érdekében.

Persze, hogy van olyan, hogy valakivel minden rendben van, mentálisan egészséges és elégedett önmagával, mégsem talál éppen megfelelő párt. De mi ezzel a probléma? Majd talál. Ez lehet, hogy nem rajta múlik, nem az ő hibája, de miért lenne attól még más hibája?

Nem vagyok híve a bemutatgatásnak, nagyon ritkán fordul elő velem, hogy pont van két ismerősöm, aki látványosan egymásnak való lenne, más esetben pedig nem fogom egymásnak ajánlgatni az ismerőseimet csak azért, mert szinglik. De ettől függetlenül persze, elméletben bármelyik magányos, mentálisan egészséges, kiegyensúlyozott ismerősömet bemutatnám bárkinek, ha csak az a baj, hogy nem ismer embereket. Kapcsolatot kialakítaniuk nyilván egymással kettejüknek kell, ha kölcsönösen szimpatikusak egymásnak.

Esküszöm nem értem mi most a problémád, úgyhogy a magam részéről megköszönném, ha ki tudnád fejteni kicsit pontosabban.

2021. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tehat atlagosan kinezoen, vagy akar kimondottan szepkent is lehetsz ferfiatlan. Nem a kinezetedhez kell keresni a not, hanem a ferfiassagodhoz. Azzal pedig tuti nem fogsz kiegyezni, akik azon a szinten vannak. C'est la vie.
2021. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!