Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy ha ezeket a "szintezős" dolgokat másként fogalmaznánk meg, akkor sok embernek könnyebb is lenne elfogadni?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva, ha nekem valaki azt mondaná, hogy tegyem "lejjebb" az igényeimet, vagy hogy biztos "szintemen felüli" nőknél próbálkozom, már csak azért sem lennék hajlandó lejjebb adni, mint amit elképzeltem. Szerintem egy önérzettel rendelkező ember nem fogja elfogadni, hogy ő másoknál "kevesebb" legyen.
2017. szept. 17. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor várd a csodát, talán bejön. A te dolgod. Más pedig megunja a várakozást, és enged ebből-abból. Az meg az ő dolga.
2017. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom, nem sikerült megérteni a kérdést.
2017. szept. 17. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De mik ezek a "szintek"? Ha megkérnénk pár tucat ember t, hogy áítsa össze, a 10/10 és 10/1 szinteket leszámítva nem lenne sok egyező szint.
2017. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy normális önértékeléssel rendelkező személy ismeri magát, ismeri értékeit és tudja, hogy ő mire képes, mit tud nyújtani, mire vágyik..stb.


Tehát, aki tisztában van a képességeivel annak nem fog bilibe lógni a keze.

Pl. én hiába szeretnék multimilliomos pasit, hogy körbeutazzam a világot, ha egyszerűen nem járok olyan környezetbe, ahol velük kapcsolatot tudnék létesíteni, meg tudom, hogy a pénz nem minden. Tisztában vagyok az értékeimmel, szintemmel és nem rugaszkodom el 250 km-re a föld felett.

Álljunk a realitások talaján.


És még valami, egy normális önértékeléssel rendelkező személy magasról tesz mások véleményére a magánügyével kapcsolatban!

2017. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Minden nő csak a saját szintje feletti férfiakkal hajlandó szóba állni, akár tetszik, akár nem. Ha nem adod lejjebb az elvárásaidat, egyedül maradsz.
2017. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem önérzet. Ez beképzeltség, nárcizmus, vagy valami hasonló. Mindenesetre nem egy egészséges állapot.
2017. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
5. Miért kell trollkodni? Remélem te se gondoltad komolyan....érdekes.....és mindig szintem felett választottam nőt és láám összejött...
2017. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért jó ha egy férfi ismeri a célcsoportját. Én nem fogok megpróbálni párkapcsolatot kialakítani egy olyan nővel akinek az a fontos, hogy mennyi pénzem van, milyen kocsim van stb. mivel pályakezdő fizetésem van így tudom, hogy nem látnánk egymásban semmi értéket. Továbba a sárkányokat is hagyni szoktam mert mivel nem vagyok papucs ezért nem jönnénk ki.

De az hülyeség, hogy 10-es skálán pontozzuk a nőket és elhatározzuk, hogy 6 fölé nem megyünk mert ő már túl jó nő hozzám.

2017. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!