Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni, ha a netes opció nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egy egy fotó alapján nem tudom megítélni, tetszik-e az illető,szimpatikus-e.

Többször jártam már úgy, hogy na majd hátha élőben megfog, de nem fogtak meg.


Oké, most újra nyitott a világ. Hogyan tovább? Bulizni nem járok és nem is szeretnék buliban ismerkedni. Sosem ismerkedtem direkt, az exemet a tömegközlekedésről ismertem meg, de szerintem hasonlóra az esély igen csekély. Már nem tanulok, kollégák kizárva. Akkor hol lehet "pasizni"?


Attól, hogy kiülök egy teraszra egy másik szingli barátnőmmel, még nem fognak pasik odajönni és csatlakozni a beszélgetéshez. Utcán nem jönnek oda, hiába látok sok olyat, aki tetszene elsőre. Kirándulni járok, de egy erdőben sem jönnek oda. Kutyám nincs, hogy kutyaséta közben szólítson meg valaki. Edzeni járok, de ott is az összeszokott csapat van, meg sokan a párjukkal járnak. Új környezetbe, új "bandába" nem igazán kerülök, több éves barátságságaim vannak, velük is csak csajos talik vannak, nem bandázunk együtt a pasijaikkal meg az ő haverjaikkal, kimozdulni meg végképp nem szoktak velem, én vagyok inkább csak jövős-menős. 1-2vel lehet, de ők szintén szinglik.

Szóval hova lehetne kifejezetten pasizás,ismerkedés céljából menni? Akik itt azt mondják, hogy,, élet ", azok adjanak már tippet, hogy mégis hogy ismerkednek? :D


2021. ápr. 25. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Válaszolj azok levelére, akik mindjárt rád írnak privátban és hamarosan lesz pasid.
2021. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
ÉLET
2021. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy kiülök egy teraszra egy másik szingli barátnőmmel, még nem fognak pasik odajönni és csatlakozni a beszélgetéshez. Utcán nem jönnek oda, hiába látok sok olyat, aki tetszene elsőre. Kirándulni járok, de egy erdőben sem jönnek oda."


ÉN, meg több ismerősöm, haverom, munkatársam,...oda szoktunk. Feltéve, ha a lány már messziről nem úgy néz ránk mint egy darab xarra, meg normálisan van felöltözve. Csak sajnos sok csaj nincs hozzá szokva, hogy egy férfi megszólítja, így reflexből elküld, vagy csak hümmög, mint valami Down kóros.

2021. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak buliban vannak emberek... Járjál társaságba.
2021. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

3: Mi nagyon jól el szoktunk beszélgetni, de egyik sem volt párkapcsolati érdeklődés SOHA az ilyen szitukból.

Évtizedeken át.

2021. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

5.-nek.


Ha ÉVEKEN át, egy beszélgetést kezdeményező pasi sem akart megdugni, akkor nem lehet, hogy...esetleg...veled van a baj?

2021. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6: Én azt mondom, ezek NEM párkapcsolati érdeklődések, amiket példának felhoztál.

Nem ismerek olyan nőt, akinél az lett volna.

Ez baráti érdeklődés.

Ezekből nem lesz párkapcsolat.

2021. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Maradj otthon te csak 🤣
2021. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"7/8 anonim ***** válasza:

6: Én azt mondom, ezek NEM párkapcsolati érdeklődések, amiket példának felhoztál.


Nem ismerek olyan nőt, akinél az lett volna.


Ez baráti érdeklődés.


Ezekből nem lesz párkapcsolat."


8.-nak igaza van, te inkább maradj otthon!


Mégis, szerinted, mi a tökömért kezdene beszélgetni egy férfi egy nővel???


Mindegy, segítek: [link]

2021. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

9: "szerinted, mi a tökömért kezdene beszélgetni egy férfi egy nővel???"

Tapasztalataim szerint barátkozni, társaságnak.

Sok férfinak vagyok a legjobb barátja vagy jó ismerőse, akinek kikérik a tanácsát, vagy akivel eljárnak bulizni.

2021. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!