Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen normális társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen normális társkereső (nem sexkereső) oldalt tudtok ajánlani, ahol esetleg tudnék találni olyan fiatal hölgyeket, akiket beszippantott JKR világa?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, és nem volt még kapcsolatom. 2 társkeresőn is fennvagyok, de 1 hétnyi ismerkedés után eltűntek a hölgyek. Nem tartom magam csúnyának, olyan átlagos vagyok. Munkahelyi szempontból is nagyon jól állok. Valamint írok is.

2021. ápr. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Most a Jövedelem Kiegészítési Rendszer vagy a késmárka szippantott be? Egyik sem valami jó ismerkedési alap.

Minek ismerkedsz 1 hétig? 2, de max. 3. nap kérjed, hogy telefonon beszéljetek. 2. vagy 3. beszélgetés során hívjad el randira. Senki sem fog veled hetekig chatelni.

2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Harry Potter rajongó vagy?
2021. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nyilván nem egyfolytában beszéltünk napi 6-8 órát. Másrészt pedig volt olyan is, akivel kedden lebeszéltem egy szombati időpontot, majd leutaztam 200 km-t, hogy találkozzak vele, de meg sem jelent.


2. Igen.😊

2021. ápr. 25. 18:24
 4/4 anonim válasza:
Az átlagos külsejű férfi nem opció a fiatal, de még a harmincas lányok számára sem. Jómagam 20 éve iszom ennek a levét, most 40 vagyok. Soha nem néztem ki még olyan jól, mint mostanában, de az átlagos skatulyát nem tudom átlépni.
2021. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!