Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki az utóbbi 2-3 évben tett szert nagyobb vagyonra és ezt tapasztalta?

Figyelt kérdés
Tényleg elkezdtek megjelenni a nők akiknek hirtelen sokkal vonzóbb lettél természetesen önmagad miatt?
2021. ápr. 25. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha megtudják a nők, hogy huszonévesen is már saját lakásos pasi vagy, felcsillan a szemük, az tuti!
2021. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem vettem észre hogy ez igy lenne.
2021. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

"Ha megtudják a nők, hogy huszonévesen is már saját lakásos pasi vagy, felcsillan a szemük, az tuti!"


Rohadtul nem. A legtöbb pont leszarja.

És alapból sem úgy megy végig senki az utcán, hogy azt hangoztatná "nekem van saját lakásom"...

2021. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

#1

No


Van saját lakásom 25 évesen, de kerülnek a nők, mert látják, hogy pénzügyileg meg tudatos vagyok. Egy menetért cserébe nem fizetem be őket kanári-szigeteki nyaralásra.

2021. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
A nők arra buknak, ha azt érzik költeni fogsz rájuk. 30 felett talán számít a saját lakás, de valójában akkor is annyira sokan csak a mának élnek, hogy inkább választanak egy jó nyaralást, rendszeres bulizást, fesztiválozást, mint h legyen saját lakásod. Tudják te is múlandó vagy nekik, ők is lehetnek múlandóak neked, inkább kiélvezik most amit lehet, azt már nem veszi el tőlük senki. Egy Sziget jegy meg mégis 100 rugó, azért megéri pár dolgot megtenni...
2021. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
vagyon nincs, de vállalkozás az van főállás mellett. Az meglepett párat közülük (akik tudnak róla) hogy én munka után nem bedőlök a tv elé sörrel a kezemben, mint a kedves párjuk, hanem valami hasznosabbra próbálom fordítani a kevéske szabadidőmet.
2021. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Senkit nem érdekel a vagyonod. A kinézeted számít.
2021. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

"A nők arra buknak, ha azt érzik költeni fogsz rájuk."


Ez nagyon igaz. Ezért lehet menőzni egy jó autóval, pár márkás ruhával. Mert ebből az jön le, hogy van pénzed és költöd is. Ergp hajlandó vagy a csajra is költeni.

Az már más kategória, hogy az ilyeneknek nicns jövőjük általában. Amikor 20 évesen megveszi a 15 éves BMW-t és gyakorlatilag minden pénzét rááldozza, de legalább "menő lehet"...

2021. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

#1:

‘Ha megtudják a nők, hogy huszonévesen is már saját lakásos pasi vagy, felcsillan a szemük, az tuti!‘


egyaltalan nem. nekem akkor csillan fel a szemem, ha valaki 190 magas, jol nez ki, intelligens, van humora, van stilusa, veszi a poenokat es ugy meg tud dugni, hogy csillagokat latok.


nem a lakasaval fogok szexelni vagy ejszakakat vegignevetni. van sajat lakasom, total hidegen hagy, a pasinak van-e, ha egy nyomorult melle.


latszik, hogy rad senkinek nem

csillamt meg fel a szem, nyomikam.

2021. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle ember van, szóval léteznek ilyen nők is. Van olyan ismerősöm, aki éveken át nem talált csajt. Vett egy elég menő autót és bumm, rá egy hónapra lett barátnője. Bár tény, hogy nem volt hosszú életű a kapcsolat, de egyből lett utódja is.

Egyetemről pár ismerősöm már befutott. Van, akinél tényleg nagyon megdobta a dolgokat, hogy lett pénzük. De, olyat is ismerek, aki lényegében egy tipikus nyomi volt egy faluban, kiment külföldre pár évet dolgozni, hazajött sok pénzzel és bumm, az a csaj, aki addig kiröhögte, összejött vele.


Szóval, na. Ne állítsuk már azt, hogy nem léteznek ilyen nők. Oké, ez a gyk., ahol pár értelmileg szétcsúszott nő mindenhol próbálja lenyomni mindenki torkán, hogy minden nő szent, de a valóság nem ilyen.


Azt is érdekes megnézni, hogy amikor nőknek szánt kérdésnél férfiak írnak, mennyi nő sipítozik, hogy nőknek írták ki a kérdést. Hahó, akik ezért szoktak rinyálni, most hol vannak? Ja, hogy fordított nemeknél ez sem gond...


#9: Nincs pasid, ugye?

2021. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!