Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki az utóbbi 2-3 évben tett szert nagyobb vagyonra és ezt tapasztalta?

Figyelt kérdés
Tényleg elkezdtek megjelenni a nők akiknek hirtelen sokkal vonzóbb lettél természetesen önmagad miatt?
2021. ápr. 25. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Andrea 15 éve szóba állt volna Lőrinccel? Valószínűleg nem. Milye lett Lőrincnek azóta? Pénze.
2021. ápr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
11: Meg ismertsége, befolyása. És ez a lényeg. Persze kicsiben, ha kiveszed a pénzt a képletből, akkor egy kis faluban annak lesz hamarabb nője, akit mindenki ismer és a "csapból is ő folyik", nem annak, akiről azt sem tudja senki, hogy a faluban lakik.
2021. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem amit mondasz. De. Ebben az országban bőven lettek volna még egyének akiket legalább annyian ismernek, mint Lölőt és ráadásul még a megítélésük és ismertségük miértje sem lenne olyan negatív, mint az övé. Lett volna közöttük sok tucat aki intelligens, művelt és akár még ki is néz valahogy. Szóval szerintem egyértelműen a pénz döntött. A többi hiába művelt, hiába nem elhízott, hiába népszerű, nem milliárdos. Nem Lölő ebben az országban az egyetlen ismert egyén sőt, van itt sok jó megítélésű ismert egyén is. Viszont ő az egyetlen aki 10 év alatt az ország leggazdagabb embere lett.


Egyébként az egy más kérdés, hogy azok a férfiak akiket én fentebb vázolok Lőrinc helyett, szóba álltak volna-e Andreával, főleg házasság szintjén.

2021. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
13 Nem Lölőről és az aranyásókról beszéltem, hanem átlagemberekről szerte az ország kisebb településein akár. Ha nyernél a lottón, de senkinek sem mondanád el, vajon min változtatna? Gazdag vagy mint atom, a számlád dagad, de nyilván nem bankszámla kivonattal ismerkedsz és ha ki sem mozdulsz a házadból sosem fog történni semmi. Ellenben ha aktív életet élsz és eljársz társaságba, "mindenütt ott vagy", akkor hamarabb lesz valakid még a pénz nélkül is. Ennyi a lényeg.
2021. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nekem voltak olyan éveim, amikor ott voltam mindenhol. A házibuliban én mosogattam, amíg a haverok dugtak, a fesztiválról én kísértem haza a matt részeg haveromat / társaságból a random lányt, amíg a haverok felmentek egy csajhoz.

Édeskevés az, ha ott vagy mindenhol.

2021. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" Ellenben ha aktív életet élsz és eljársz társaságba, "mindenütt ott vagy", akkor hamarabb lesz valakid még a pénz nélkül is. Ennyi a lényeg."

"Nekem voltak olyan éveim, amikor ott voltam mindenhol."


Szintén. De én még most is mondhatni aktív életet élek. Társaságba járok, koncertekre, bulikba, fesztiválokra (műr amikor lehet), kocsmázni, utazok az ország különböző pontjain + külföldön is megfordulok.

Szart sem jelent és szart sem ér.

Ha nem vagy beképzelt, egoista, magamutogató, kivagyi, "menőző" nagydumás ember akkor baßhatod az egészet, soha vagy csak igen nagy szerencsével lesz valah is valakid.

A pénz sem kompenzál semmit, ha nem költöd és nem LÁTVÁNYOS dolgokra költöd. Pl. drága autó, ékszerek, menő ruhák stb.

2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!