Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Hogyan" lesz valaki szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hogyan" lesz valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a kérdést kifejteni:

Ti ha valakivel összejönnétek párkapcsolat céllal, mi számítana? Van olyan hogy valakit nem érdekel a külsője, csak a belső tulajdonságai? vagy ugyanez csak fordítva? Vagy van valami "feltétel"? pl szőke legyen, ha barna a haja akkor már ő nem jön be, akármilyen is a személyisége?

Tudom hogy bennem van a hiba, de úgymond ilyen téren nagyon válogatós vagyok. Nincs az hogy magas legyen, vagy ne legyen kövér, meglátom és vagy bejön vagy nem. volt már olyan hogy az ismerősök mondták hogy az a valaki milyen csúnya, az nekem tetszett. nem az van hogy jó megjelenésű, modell alkatú legyen, csak egyszerűen tetsszen.


mondták már azt is hogy ne várjak tökéletesre, (mármint ami nekem az) hogy meg kell alkudni. de azt gondolom hogy ezzel magamat is és a másikat is becsapom.


buta kérdés tudom, kicsit el vagyok bizonytalanodva,

de ez mindenkinél így van? hogy az ember olyat keres magának aki az ő szemében szép?


remélem sikerült úgy megfogalmaznom hogy mindenki értse amire gondoltam.



2021. ápr. 26. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Az érzések nagyban befolyásolják azt, hogy mit/kit látsz szépnek/vonzónak. Nekem világ életemben a magas, husis, barna hajú, barna szemű férfiak tetszettek. Sosem jött be Brad Pitt, Bradley Cooper, senki, akinek világos színei vannak.


Amikor megismertem a férjemet, ő sem tetszett különösebben, egy teljesen átlagos, vékony, velem egymagas, szőke hajú, zöld szemű pasasnak láttam. Aztán beszélgettünk, megismertem a személyiségét, megláttam az embert benne és beleszerettem. 25 éve vagyunk együtt, de nem tudnék nála vonzóbbat mondani, pedig sem a színei, sem a testalkata nem változott. És valóban dögösnek látom, objektíven is. 😊 Furcsa dolog ez a szerelem, de fantasztikus.

2021. ápr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha külsőre nem is tetszik, altalaban marad az, hogy vonzalmat kialakit e bennem.

Azaz ha ki tud vivni nálam tiszteletet, vagy fel tudok rá nézni, meglátom azt, hogy nem is egy fejreesett pancser valojában, sőt eléggé oks vagy rafinált jol szocializált stb, és van tartása, nem a küszöböt kaparja, nem alázza meg magát előttem, sőt mintha nem is lennék nála opcio, voltakepp annak ellenére, hogy nem tetszik, mégis kihívás lesz, és ha látom, hogy jol reagál, korrektül viszonoz, nem a szexre megy, kompatibilis velem, el tudunk lenni valahol, összeillünk, akkor van esély hogy szerelmes leszek. Ha az ágyban is profi, akkor meg kötődni is fogok.


Igy alakul ki nekem olyannal a szerelem, aki nem tetszik, de irto ritka az, hogy aki nem tetszik ezt el is érje nálam. Egyetlen srác volt csak eddig az életemben ilyen.

2021. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Külsőre tetszett és a személyisége is. Megtudtam, hogy nincs senkije, elkezdtünk beszélgetni.. először csak pár szót, aztán egyre többet és többet. Idővel a beszélgetések mélyültek, kialakult a bizalom egymás felé és egymásba szerettünk.
2021. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Én lassan leszek szerelmes.:)

Vizuálisan kb. senki nem jön be, úgyhogy nem az alapján.

2021. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én mikor legutóbb szerelmes lettem, a mosolyába szerettem bele. Onnantól kezdve nem érdekelt semmi más 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Édes istenem, hogy ezt hogy túlbonyolítjátok.

Igen, kell hogy tetszen. Bárki bármi mást mond hazudik

Egy dolog , hogy a belső értékek fontosak, de ha már az elején nincs vonzalom annak annyi

És hogy mit várunk el? Semmit. Nekem is van úgymond zsánerem, pl. barna szem, de ettől még nem lesz ennyi elég. Sőt voltam már szerelmes kék szeműbe is.


Egyszerűen jön valaki aki megfog. Sőt mondhatom tapasztalatból, hogy ez nem ilyen rákészülök szép meg fog tetszeni, hanem egyszercsak, ahogy 5-ös írja valamit meglátsz benne és kész.

Egy szép szempár, egy elbűvölő mosoly, egy kacér tekintet.

2021. ápr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Én mikor szerelmes lettem mikor még csak beszélgettem a sráccal nem tetszett annyira mert én annyiban válogatós vagyok hogy imádom hogy ha van valakinek egy kis pocakja. De élőben megláttam teljesen más volt mint a képeken és egyből brutálisan megtetszett. A mosolyába és a kitartásába szerettem bele abba hogy mindent megoszthattam vele. A szerelem csak úgy jön. Én se számittam rá hogy ennyire bele tudok valakibe szeretni. Nem kell erőltetni. :)
2021. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem a külső tulajdonságoknál kezdődnek. Ha nekem nem tetszik valaki, akkor annak esélye sincs. Nekem senki ne adja már be azt, hogy találkozik valakivel aki pontosan az ellentetje annak, aki az ideálja, majd szerelmes lesz belé.


A szerelem egyfajta őrjítő szexuális vonzalomból ered. Ezért van ennyi fos párkapcsolat, ennyi fos szexuális élet. Aki tetszik, azzal éjjel-nappal szexelnél. Aki meg nem tetszik, azzal meg elég havi egy is. Nincs más, maradsz vele, kényelmes mellette az élet, megpróbálod hátha stb.


Én is voltam úgy, hogy na oké, próbáljuk meg. Rendes volt, de egyszerűen nem tetszett, és ez idővel sem változott. Szakítás lett a vége. Nem kívánta mint férfit, kívülről olyan voltam mint egy asszexuális. A mostani páromra meg minden percben rámásznék.


Az is csak egy ostoba sztereotípia, hogy akinek fontos a külső az felszínes. A külső és a belső egyformán fontos!

2021. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8: Én meg még ilyet nem éreztem soha és el sem tudom képzelni. Ettől még nem jelentem ki, hogy hazug vagy.
2021. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Én neten ismertem meg a kisebb gyerekem apját. Több, mint egy hónapig leveleztünk. Láttam róla képet, azon tetszett. Én is küldtem neki, nem mondta, hogy ronda vagyok (de azt se, hogy szép). Másfél hónap után találkoztunk. Mit mondjak? Nagyon nagyon nem tetszett. :) Azt sem tudtam, a füle vagy az orra rondább-e. De összejöttünk pár nap után. Teltek a hetek, a hónapok. Már nem zavart az orra meg a füle, de ennyi. Megint elteltek hetek, hónapok. Hirtelen feltűnt, hogy nagyon jó alakja van (nagyon vékony és izmos). Aztán feltűnt, hogy elképesztően szép szeme van. Aztán az, hogy nagyon szép szája van. Aztán úgy beleestem, mint a ló. :)

A gyerek születése után nem sokkal szétmentünk, de azóta nagyon sokszor találkozunk (érthető módon) és mindig megállapítom, hogy állati jó pasi.

2021. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!